Samsung Galaxy A12
Cod: 13530Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy A12
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran mare pentru mai mult divertisment
Transmisiune live, jocuri avansate, multitasking solicitant și socializare - distrează-te pe ecranul Infinity-V mare cu diagonala de 6,5" al smartphone-ului Samsung Galaxy A12. Rezoluția HD+ va ridica apoi calitatea imaginii conținutului tău preferat la culmi complet noi.

Elegant și practic în același timp
Samsung a plasat ecranul fermecător într-o carcasă elegantă, cu curbe fine, pentru confort maxim. Datorită designului ergonomic, smartphone-ul este ușor de ținut în mână și foarte plăcut de manevrat chiar și după ore lungi de utilizare. Ce versiune de culoare ți se va potrivi?

Încărcare cvadruplă de camere profesionale
Cu Galaxy A12 în mâini, vei deveni un maestru al fotografiei. Smartphone-ul oferă o cameră principală de 48MP pentru a surprinde momentele de zi cu zi, o cameră cu unghi ultra-larg pentru a captura panorame captivante, o cameră de adâncime pentru ajustarea profunzimii de câmp a fundalului și un obiectiv macro care nu micșorează niciun detaliu.

O nouă perspectivă
Capturează mai mult din împrejurimi. Camera ultra-wide de 5MP surprinde lumea cu un câmp vizual de 123°, similar ochiului uman, pentru panorame impresionante pe care fanii tăi nu vor dori să le rateze.

Doar importantul va ieși în evidență
Fie că este vorba de un portret, o fotografie cu animalul tău de companie sau o fotografie în acțiune cu copiii tăi, lasă doar lucrurile cele mai importante să iasă în evidență. Cu Camera de Profunditate, subiectul tău va ieși în prim-plan cu o simplă atingere. Ajustează gradul de estompare a fundalului pentru a crea fotografii cu o notă artistică, dar la modă.

Durabilitate pe care te poți baza
Te poți baza pe Galaxy A12 pentru a te ajuta pe tot parcursul zilei. Impresionanta baterie de 5.000 mAh are suficientă putere pentru ore lungi de jocuri, vlogging, fotografiere și alte activități preferate. Procentajul de baterie descărcată este reîncărcat rapid cu suport pentru încărcare rapidă de 15 W, așa că este gata pentru următoarea ta nevoie în cel mai scurt timp.

Creat pentru jucători
Bucură-te de jocuri complete cu Galaxy A12. Un procesor octa-core împreună cu 4 GB de RAM asigură divertisment super-rapid și fluid. Jocurile și alte tipuri de conținut pot fi stocate în memoria internă de 64 GB.

Conținut sensibil doar pentru ochii tăi Nu mai trebuie să vă faceți griji cu privire la programe malware periculoase, încălcări de date și alte amenințări. Platforma robustă de securitate de la Samsung Knox vă protejează dispozitivul atât la nivel hardware, cât și software, din momentul în care îl porniți. Bucurați-vă de viață fără să vă faceți griji pentru datele dumneavoastră.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 204 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Mediatek Helio G35 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | TFT LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
