Samsung Galaxy A13
Cod: 13531Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy A13
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Noul Galaxy A GROZAV
Lasă-te fermecat de un telefon uimitor care va deveni rapid o parte inseparabilă a ta. Profită de numeroasele avantaje ale Samsung Galaxy A13, inclusiv un ecran Infinity-V luminos și clar de 6,6" cu rezoluție FHD+, un procesor octa-core puternic, o capacitate uimitoare a bateriei și camere profesionale cu o mulțime de tehnologii inteligente, inclusiv Dynamic Focus, care îți permite să lucrezi perfect cu perspectiva printr-o singură mișcare a degetului. Pur și simplu un companion de buzunar EXCELENT, care va face din fotografiere, streaming, creare de conținut sau jocuri exigente o plăcere absolută.

Design ușor cu o prindere stabilă
Dispozitivul se mândrește cu un design subțire și inovator, cu un finisaj mat, care contribuie semnificativ la priza confortabilă și fermă a dispozitivului. În acest fel, puteți lucra sau vă puteți juca toată ziua în confort deplin, având în același timp la îndemână un dispozitiv care se va potrivi perfect cu stilul și moda dumneavoastră.

4 lentile într-un singur corp
Toate fotografiile tale uluitoare, acasă și în deplasare, sunt surprinse de camera principală de 50MP cu stabilizare optică a imaginii (OIS), care îți permite, de asemenea, să creezi videoclipuri extraordinare. Pe vârful muntelui, comută la camera ultra-wide de 5MP pentru a surprinde întreaga panoramă, iar pentru detalii fine, folosește obiectivul macro de 2MP - datorită senzorului de adâncime, poți obține un efect bokeh artistic cu un fundal ușor estompat. Și selfie-urile nu au fost uitate - camera frontală îți lasă frumusețea naturală să strălucească. Galaxy A13 este dotat cu echipamente fotografice pentru fiecare ocazie.

Multă energie pentru fiecare zi
Sarcini de serviciu, apeluri cu prietenii sau familia și o seară în care te uiți la serialul tău preferat? Nicio problemă. Samsung Galaxy A13 este pregătit pentru orice, cu o baterie de 5.000 mAh și încărcare rapidă de 15W.

Performanță pe care te poți baza
Atât munca solicitantă, cât și divertismentul vor fi floare la ureche cu puternicul procesor Mediatek Helio G80 și cei 4 GB de RAM, care împreună oferă performanțe ce vor accelera lucrul cu aplicațiile, rularea proceselor și redarea titlurilor preferate. Veți putea stoca aceste date pe 64 GB de memorie internă sau veți putea extinde spațiul folosind un card microSD de până la 1 TB. Așadar, nu va trebui să vă gândiți care dintre datele sau amintirile dvs. merită păstrate.

Cufundă-te într-o lume a sunetului surround cu Dolby Atmos
Conectează-ți căștile și cufundă-te în muzica, filmele sau emisiunile TV preferate. Galaxy A13 oferă suport complet pentru Dolby Atmos, așa că vei auzi întotdeauna un sunet surround bogat, clar și captivant, care vine din direcții diferite, în funcție de acțiunea din scenă.

Un gardian de încredere al confidențialității dumneavoastră
Încredințați securitatea datelor dvs. platformei avansate Samsung Knox, integrată în telefonul dvs. atât la nivel software, cât și hardware, și intrați în lumea online fără teama diverselor amenințări cibernetice. Telefonul dvs. va fi protejat de la prima pornire, asigurându-vă că un atacator neautorizat nu poate accesa dispozitivul dvs. prin intermediul virușilor și al altor programe malware.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 195 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Helio G80 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,4" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | PLS TFT |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
