Samsung Galaxy A13 5G
Cod: 13532Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy A13 5G
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Cu 5G, este ușor și rapid
Deschide ușa către noi experiențe cu rețelele 5G care te vor lua de coarne și nu te vor lăsa niciodată în urmă. Bucură-te de descărcări ultra-rapide, streaming fără întreruperi și jocuri fără nicio limită. Următoarea generație 5G va face vizionarea și partajarea conținutului online preferat mai ușoară și mai rapidă.

Afișează chiar și cele mai mici detalii
Rata de reîmprospătare de 90Hz a ecranului Galaxy A13 5G asigură o transmisie perfect fluidă a conținutului, fără sacadare, întârziere sau alte elemente care distrag atenția. Indiferent dacă vizionați fotografii, videoclipuri sau vă jucați jocuri, smartphone-ul va oferi o imagine perfect clară, fără a rata niciun detaliu.

Îți cade în ochi, îți cade în palma mâinii
Samsung Galaxy A13 5G oferă exact ceea ce promite la prima vedere – confort și eleganță. Cu curbele sale moi și formele rotunjite, te poți bucura de navigare confortabilă pe tot parcursul zilei, fără nicio distragere. Designul minimalist și proaspăt completează perfect caracteristicile practice ale Galaxy A13 5G și, împreună, oferă utilizatorului o experiență de neuitat.

Devino un vânător de comori foto
Transformă-ți galeria într-o comoară de amintiri prețioase și creativitate. Sistemul de lentile al telefonului Samsung Galaxy A13 5G te ajută să faci fotografii ca un profesionist. Obiectivul principal de 50MP surprinde peisaje frumoase la o calitate de primă clasă, iar telefonul nu te va dezamăgi nici măcar când vine vorba de selfie-uri - camera frontală de 5MP este acolo pentru asta. Obiectivul macro de 2MP te va ajuta să surprinzi chiar și cele mai mici detalii, iar camera de adâncime de 2MP îți va fi asistentă dacă te hotărăști să experimentezi puțin.

Ține pasul cu tine
O zi lungă care necesită multă energie? Chiar dacă ai nevoie de o cafea după câteva ore, Galaxy A13 5G nu te va dezamăgi cu bateria sa de 5.000 mAh. Te va însoți toată ziua, iar dacă se întâmplă ce e mai rău, nu ai de ce să disperi, deoarece sursa puternică de alimentare de 15 W asigură o reîncărcare rapidă.

Puternic și cu mult spațiu
Există o ecuație simplă pentru a obține performanțe mai bune – o combinație între un procesor octa-core și 4 GB de RAM. Samsung Galaxy A13 5G calculează acest lucru pentru tine și, ca rezultat, prezintă un smartphone care se va ocupa de rularea rapidă și fără probleme a tuturor proceselor. De asemenea, va exista suficient spațiu pentru fotografii, videoclipuri și alte date – cu Galaxy A13 5G ai 64 GB de stocare internă, iar dacă aceasta nu este suficientă, există posibilitatea de extindere folosind un card microSD cu o capacitate de până la 1 TB.

Un sentiment de siguranță de la prima pornire
Pentru a vă păstra datele private în siguranță, platforma de securitate Samsung Knox este integrată atât în hardware, cât și în software. Este un scut eficient care respinge orice amenințare și vă protejează confidențialitatea. Vă veți simți în siguranță de la prima pornire și veți continua să utilizați dispozitivul.

Ia notițe cu Galaxy-ul tău
Personalizați-vă telefonul Galaxy exact după preferințele dumneavoastră cu One UI Core 4.1. Acesta devine un partener inconfundabil care se adaptează la tonul dumneavoastră și asigură o experiență confortabilă, fie la serviciu, fie în timpul odihnei.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 195 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 700 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | PLS TFT |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
