Samsung Galaxy A20s
Cod: 13588Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy A20s
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.

Distrează-te pe cinste
Pregătește-te pentru o porție generoasă de divertisment servit pe ecranul Infinity-V de 6,5" al telefonului Galaxy A20s de la Samsung. Ecranul care acoperă întreaga față a telefonului până la margine te va absorbi în mod natural.

Design practic și elegant
Un ecran mare nu înseamnă neapărat un telefon mai prost manevrabil. Galaxy A20s are margini rotunjite elegant, care se potrivesc perfect în mână și îl fac mai ușor de controlat. Suprafața lucioasă modernă a telefonului este plăcută la atingere și este disponibilă în mai multe versiuni de culoare.

Echipament foto complet
Galaxy A20s se mândrește cu un trio de camere de top pentru fiecare ocazie. Camera principală de 13MP garantează fotografii și videoclipuri clare. Camera ultra-wide de 8MP vă permite să surprindeți chiar și cele mai mari scene datorită câmpului vizual de 120°. De asemenea, puteți ajusta adâncimea de câmp pentru toate fotografiile datorită obiectivului de adâncime de 5MP. Telefonul este echipat și cu o cameră selfie de 8MP, care asigură apeluri video, selfie-uri sau vlog-uri la o calitate foarte înaltă.
Fotografii cu unghi ultra-larg
Capturează întreaga scenă așa cum o vezi. Cu camera ultra-wide de 8MP, poți crea fotografii panoramice impresionante la stânga și la dreapta. Poți face acest lucru cu două moduri cu unghiuri de vizualizare diferite - wide angle cu 77° și ultra-wide angle cu 120°.

Fundal artistic neclar
Pune subiectul fotografiei tale în prim-plan. Cu camera practică de adâncime de 5MP, poți ajusta gradul de neclaritate în timpul și după realizarea fotografiei. Elementele care distrag atenția din fundal nu te vor mai opri.

Hardware de top
Galaxy A20s nu te va limita în niciun fel în timpul lucrului sau al divertismentului. Procesorul octa-core combinat cu 3 GB de RAM asigură o funcționare extrem de rapidă, fără bruiaje. Memoria internă de 32 GB va avea grijă de stocarea unui număr mare de melodii, filme, jocuri și fotografii. Dacă capacitatea sa nu este suficientă pentru tine, o poți extinde cu încă 512 GB folosind un card microSD. În interiorul Galaxy A20s se află o baterie de mare capacitate de 4.000 mAh, căreia îi poți adăuga energie și în câteva minute folosind încărcarea rapidă de 15W.

Protejați-vă datele în mod eficient
Doar tu poți accesa datele tale sensibile – datorită a două funcții biometrice de securitate. Una este funcția fiabilă de recunoaștere facială, iar cealaltă este cititorul de amprente convenabil situat pe spatele ecranului, pe care îl poți utiliza și pentru a te conecta la aplicațiile compatibile.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 183 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 450 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 |
| AnTuTu benchmark: | 75200 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ano |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 13 Mpx +8 Mpx +5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
