Samsung Galaxy A21s
Cod: 13589Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy A21s
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.

Experiență de vizionare de neegalat
Bucură-te de jocurile, filmele sau transmisiunile tale preferate pe ecranul Infinity-O de 6,5" cu rezoluție HD+. Raportul de aspect larg al ecranului, care se extinde de la o margine la alta, te va cufunda complet.

Telefon mobil elegant de designer
Galaxy A21s este conceput pentru a fi confortabil de ținut în mână, datorită corpului său subțire și designului ergonomic curbat. Puteți alege dintre mai multe culori lucioase cu finisaj holografic.

Echipament fotografic profesional
Galaxy A21s este echipat cu patru obiective care vor surprinde fotografii de top în orice condiții. Camera principală de 48MP creează imagini clare și precise ziua și noaptea, iar obiectivul ultra-wide cu unghi de vizualizare de 8MP, cu un câmp vizual de 123°, este responsabil pentru panorame uluitoare ale naturii și orașului. Iar pentru selfie-uri profesionale cu popularul blur de fundal, oferă obiectivul de 13MP cu funcție de focalizare Selfie.

Mai multe detalii într-o singură fotografie
Fă fotografii impresionante care vor fi un succes pe rețelele de socializare și în timpul serilor de film în familie. Galaxy A21s este echipat cu o cameră ultra-wide de 8MP care surprinde și mai multe detalii din aventurile tale. Cu obiectivul principal de 48MP, poți imortaliza momentele de zi cu zi și poți crea fotografii pline de viață și culoare.

Prim-planuri fermecătoare
Fotografiile macro nu mai sunt doar pentru admirație. Apucă-te de camera macro de 2MP de pe smartphone-ul Galaxy A21s și creează-le chiar tu! Popularul efect bokeh le va oferi, de asemenea, un aspect original și profesional.

Fundal artistic neclar
Pune subiectul fotografiei tale în prim-plan. Cu camera practică de adâncime de 2Mpx, poți ajusta gradul de estompare în timpul și după realizarea fotografiei. Elementele care distrag atenția din fundal nu te vor mai opri.

Hardware de top
Procesorul octa-core combinat cu 4 GB de RAM asigură o funcționare extrem de rapidă, fără bruiaje. Memoria internă generoasă de 128 GB va permite stocarea unui număr mare de melodii, filme, jocuri și fotografii. Dacă capacitatea nu este suficientă pentru dvs., o puteți extinde cu încă 512 GB folosind un card microSD. În interiorul lui Galaxy A21s se află o baterie de mare capacitate de 5.000 mAh, căreia îi puteți adăuga energie în câteva minute folosind încărcarea rapidă de 15W.

Securizează-ți datele
Asigură-te că numai tu ai acces la telefon. Configurați deblocarea cu senzorul de amprentă situat pe spatele telefonului Galaxy A21s și accesați-vă datele rapid și în siguranță.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 191 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Exynos 850 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 117300 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
