Samsung Galaxy A22 5G
Cod: 13591Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy A22 5G
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Un ecran lat de care vă puteți bucura de la o margine la alta
Cufundă-te în imaginile de pe ecranul FHD+ de 6,6” al telefonului Galaxy A22 5G. Raportul de aspect larg umple ecranul cu conținut de la o margine la alta. Urmărește videoclipurile, jocurile și transmisiunile online preferate.

O cameră care surprinde momentele vieții tale
Creați fotografii mai clare și mai uimitoare cu camera triplă avansată a telefonului Galaxy A22 5G. Capturați imagini extrem de clare cu obiectivul principal de 48MP, pe tot parcursul zilei. Obiectivul ultra-wide de 5MP vă permite să surprindeți mai mult din ceea ce vedeți, iar obiectivul de adâncime de 2MP vă ajută să vă concentrați asupra a ceea ce este important.

Creează selfie-uri care îți vor impresiona publicul
Vrei ca selfie-urile tale să fie perfecte. Pentru a arăta cât mai bine în fiecare zi, realizează-le cu camera frontală de 8MP a telefonului Galaxy A22 5G, care surprinde imagini clare, de înaltă rezoluție.

Performanță uluitoare
Când ești în deplasare, ai nevoie de un telefon care să reziste. O baterie de 5.000 mAh te ajută să transmiți în flux, să partajezi și să te joci ore întregi. Iar când începe să se descarce, conectează încărcătorul și încarcă-l cu o încărcare rapidă de până la 15 W.

Oferă-ți mai mult spațiu pentru a te juca
Galaxy A22 5G oferă o putere de procesare puternică și un spațiu de stocare amplu, astfel încât să te poți concentra asupra a ceea ce se întâmplă. Un procesor octa-core avansat și 4 GB de RAM asigură performanțe excelente și funcționare fluidă. Cu cei 128 GB de stocare internă, poți descărca mai multe date și șterge mai puține.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 203 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 700 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | TFT |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
