Samsung Galaxy A30s
Cod: 13525Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy A30s
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.

O gamă largă de culori pentru fiecare pixel
Ecran Infinity-V uluitor, rezoluție HD+ precisă, diagonală generoasă de 6,4". Galaxy A30s de la Samsung scoate perfect în evidență fiecare pixel din conținutul tău preferat și ridică experiența de vizionare la un nou nivel. Tehnologia avansată Super AMOLED asigură culori vibrante și luminozitate optimă în fiecare scenă.
Frumusețea înlocuiește perfecțiunea
Tehnologie de ultimă generație, dar și un design unic - face cunoștință cu Galaxy A30. Smartphone-ul ultra-subțire se mândrește cu un design ergonomic cu margini rotunjite, datorită căruia se potrivește perfect în palmă. Iubitorii de design futurist vor fi încântați de elementul holografic de pe spatele telefonului.
Imortalizează povestea vieții tale
O cameră ultra-wide de 8MP cu un câmp vizual de 123° pentru panorame ample, o cameră de 25MP pentru surprinderea momentelor de zi cu zi și un senzor de 5MP pentru ajustarea profunzimii câmpului în fundal. Oriunde te duce viața, surprinde-l cu cele trei camere de ultimă generație de la Samsung.
Arhitectură colosală într-o singură fotografie
Cu Galaxy A30s, nu mai trebuie să apeși butonul declanșator cu nerăbdare pentru a surprinde scene urbane mari sau din natură. Datorită obiectivului ultra-wide cu unghi de 8MP, poți surprinde totul așa cum îl vezi cu adevărat. De exemplu, Podul Carol în toată frumusețea sa. Camera principală de 25MP are grijă de fotografii clare și precise atât ziua, cât și noaptea.
Zâmbește, te rog.
Fă selfie-uri uimitoare cu culori intense și contrast optim. Camera frontală de 16MP scoate în evidență fiecare detaliu și îl afișează în culori realiste și strălucitoare pentru a crea fotografii originale pentru profilul tău. Efectul bokeh și senzorul de adâncime a câmpului de 5MP vor avea grijă de fundalurile artistice neclare.
Un smartphone pe care te poți baza
Vei adora Galaxy A30s datorită designului său atemporal, dar și hardware-ului său fiabil, care nu te va dezamăgi. Procesorul octa-core extrem de rapid, combinat cu 4 GB de RAM, asigură o funcționare rapidă și fluidă, ceea ce te face și mai eficient. Bateria de mare capacitate de 4.000 mAh susține munca și divertismentul pe tot parcursul zilei, iar stocarea de 64 GB, care poate fi extinsă cu încă 512 GB folosind un card microSD, se va ocupa de conținutul tău preferat.
Un nou nivel de experiență de joc
Bucură-te de jocurile tale preferate ca niciodată. Game Booster elimină orice încetinire și oferă o interfață specială de joc cu un meniu clar. Frame Booster asigură o grafică fluidă și o utilizare optimă a memoriei și a bateriei. Galaxy A30s este un partener de încredere în înfrângerea celor mai mari rivali ai tăi.
Datele dumneavoastră vor fi în siguranță.
Nu trebuie să vă faceți griji cu privire la datele dvs. sensibile. Samsung a integrat un senzor de amprentă direct în ecranul Galaxy A30s. Tehnologia biometrică avansată scanează fiecare linie a degetului dvs. și evaluează potrivirea amprentei. Datele dvs. sunt, de asemenea, protejate de sistemul de securitate Samsung Knox pe mai multe straturi, așa că nu trebuie să vă faceți griji cu privire la conținutul dvs.
O interfață care vă protejează ochii
O singură interfață oferă o experiență intuitivă și captivantă, unde tot conținutul relevant este disponibil instantaneu. Când există puțină lumină ambientală, pur și simplu comutați la Modul Noapte și bucurați-vă de puterea smartphone-ului dvs. Samsung toată ziua.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 169 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Exynos 7904 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,4" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 25 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 25 Mpx + 5 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
