Samsung Galaxy A31
Cod: 13526Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy A31
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.

Distrează-te pe marele ecran
Bucură-te de filmele, serialele și jocurile tale preferate pe ecranul Infinity-U de 6,4" al telefonului Galaxy A31, cu rezoluție Full HD+. Ecranul Super AMOLED te va cufunda în culorile sale vibrante.

Frumos și puternic în același timp
Carcasă ergonomică de 8,6 mm, finisaj lucios modern cu element holografic, designuri diverse în culori. În plus, smartphone-ul de design A31 este echipat cu o baterie de mare capacitate de 5.000 mAh, care îți va susține pasiunea pentru jocuri sau maratoane de filme.

Echipament fotografic profesional
Samsung a echipat Galaxy A31 cu patru obiective care vor evoca fotografii de top în orice condiții. Camera principală de 48MP creează imagini clare și precise zi și noapte, iar obiectivul ultra-wide de 8MP cu un câmp vizual de 123° este responsabil pentru panorame naturale și urbane uluitoare, care vor ieși în evidență mai ales pe profil. Pentru iubitorii de detalii, există o cameră macro de 5MP, care va surprinde cu ușurință chiar și cele mai fine detalii ale unei buburuze pe un fir de iarbă, picături de rouă sau fulgi de zăpadă. Camera de adâncime de 5MP cu efect Live Focus se va ocupa de profunzimea artistică a fotografiilor tale, ceea ce va face ca subiectul fotografiei tale să iasă perfect în evidență. Iar pentru selfie-uri profesionale cu popularul blur de fundal, oferă obiectivul de 20MP cu funcția Selfie focus.

Mai multe detalii într-o singură fotografie
Fă fotografii impresionante care vor fi un succes pe rețelele de socializare și în timpul serilor de film în familie. Galaxy A31 este echipat cu o cameră ultra-wide de 8MP care surprinde și mai multe detalii din aventurile tale și creează amintiri de neuitat. Cu obiectivul principal de 48MP, poți imortaliza momentele de zi cu zi și poți crea fotografii pline de viață și culoare.

Prim-planuri fermecătoare
Fotografiile macro nu mai sunt doar pentru admirație. Apucă-te de camera macro de 5MP de pe smartphone-ul Galaxy A31 și creează-le chiar tu! Popularul efect bokeh le va oferi, de asemenea, un aspect original și profesional.

Fundal artistic neclar
Pune subiectul fotografiei tale în prim-plan. Cu camera practică de adâncime de 5MP, poți ajusta gradul de neclaritate în timpul și după realizarea fotografiei. Elementele care distrag atenția din fundal nu te vor mai opri.

Multitasking și jocuri fluide
Lucrează fără probleme și fără întreruperi pe Galaxy A31, chiar și cu mai multe aplicații rulate, datorită unui procesor octa-core puternic și celor 6 GB de RAM. După muncă, te poți relaxa și cu unele dintre cele mai recente jocuri mobile. Game Booster și Frame Booster asigură imagini fluide chiar și în cele mai solicitante titluri și ajustează, de asemenea, utilizarea bateriei și a memoriei pentru performanțe optime și o durată de viață mai lungă a bateriei. O baterie de mare capacitate de 5.000 mAh cu încărcare rapidă de 15 W garantează divertisment neîntrerupt pe tot parcursul zilei.

Securitate de nivel superior
O lume de divertisment nelimitat se deschide cu o singură atingere – trebuie doar să așezi degetul pe ea. Samsung a integrat un senzor de amprentă direct în ecranul Galaxy A31. Un alt nivel de protecție este platforma de securitate Samsung Knox, care protejează telefonul atât la nivel hardware, cât și software. Utilizatorii neinvitați, programele malware și alte amenințări nu au nicio șansă datorită securității avansate.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 185 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Mediatek Helio P65 |
| AnTuTu benchmark: | 184000 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
