Samsung Galaxy A32
Cod: 13527Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy A32
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.

Pentru derulare și jocuri perfect fluide
Bucură-te de ecranul Infinity-U de 6,4" al smartphone-ului Galaxy A32 și descoperă detalii noi cu tehnologia de imagine FHD+ Super AMOLED. Claritatea imaginii este garantată chiar și într-o zi însorită, datorită celor până la 800 de niți, în timp ce Eye Comfort Shield îți protejează vederea prin eliminarea luminii albastre dăunătoare. Vei aprecia în special tehnologia Real Smooth atunci când te joci sau derulezi, când te bucuri de o imagine perfect uniformă și fluidă.
Minimalism elegant
Galaxy A32 este o plăcere de utilizat și o plăcere de privit. Minimaliștii vor aprecia amplasarea neobișnuită a lentilelor din spate, care nu perturbă aspectul general al dispozitivului. Marginile rotunjite și moi contribuie la un confort și mai mare în utilizare.
Încărcare cvadruplă de camere profesionale
Cu Galaxy A32 în mâini, vei deveni un maestru al fotografiei. Smartphone-ul oferă o cameră principală de 64MP pentru a surprinde momentele de zi cu zi, o cameră cu unghi ultra-larg pentru a captura panorame captivante, o cameră de adâncime pentru ajustarea profunzimii de câmp a fundalului și un obiectiv macro care nu micșorează niciun detaliu.
O nouă perspectivă
Capturează mai mult din împrejurimi. Camera ultra-wide de 8MP surprinde lumea cu un câmp vizual de 123°, similar ochiului uman, pentru panorame impresionante pe care fanii tăi nu vor dori să le rateze.

Doar importantul va ieși în evidență
Fie că este vorba de un portret, o fotografie cu animalul tău de companie sau o fotografie în acțiune cu copiii tăi, lasă doar lucrurile cele mai importante să iasă în evidență. Cu Camera de Profunditate, subiectul tău va ieși în prim-plan cu o simplă atingere. Ajustează gradul de estompare a fundalului pentru a crea fotografii cu o notă artistică, dar la modă.

Durabilitate pe care te poți baza
Te poți baza pe Galaxy A32 pentru a te menține ocupat pe parcursul zilei aglomerate. Impresionanta baterie de 5.000 mAh are suficientă putere pentru ore lungi de jocuri, vlogging, fotografiere și alte activități preferate. Procentajul de baterie descărcată este reîncărcat rapid cu suport pentru încărcare rapidă de 15 W, așa că este gata pentru următoarea ta nevoie în cel mai scurt timp.

Performanță care te duce înainte
Bucură-te de performanțe fluide și eficiente cu Galaxy A32, care transformă munca într-o experiență distractivă. Un procesor octa-core cu 4 GB de RAM asigură performanțe fluide pentru toate nevoile tale. Stocarea internă de 128 GB, extensibilă până la 1 TB cu un card microSD, oferă suficientă capacitate pentru a-ți stoca amintirile. Jucătorii pasionați vor fi încântați de funcția Game Booster, care aduce o interfață specială și meniuri accesibile și optimizează bateria, temperatura și memoria dispozitivului în funcție de modelele tale de utilizare, pentru scoruri și mai bune.

Date sensibile în siguranță sub cheie
Cu protecția robustă Samsung Knox încorporată în hardware-ul și software-ul telefonului Galaxy A32, poți dormi liniștit noaptea. Securitatea multi-strat protejează datele sensibile de amenințările de securitate din momentul în care îl pornești. În plus, senzorul discret de amprentă deblochează conținutul doar pentru tine și îți permite să te conectezi la anumite aplicații Samsung Pass. Poți conta pe o protecție a datelor de top.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 184 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Helio G80 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,4" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 12 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
