Samsung Galaxy A33 5G
Cod: 13528Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy A33 5G
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.

Experiență de vizualizare super fluidă
Performanță fluidă și lină, fără compromisuri. Cu o frecvență de afișare de 90Hz, Samsung Galaxy A33 5G poate face față cu ușurință oricărei situații, inclusiv jocurilor solicitante sau derulării prin postările de pe rețelele sociale - totul fără întreruperi de imagine, lag sau alte artefacte nedorite de imagine. În acest fel, poți profita la maximum de telefonul tău.

3 lentile într-un singur corp
Toate fotografiile tale uluitoare, acasă și în deplasare, sunt surprinse de camera principală de 48MP cu stabilizare optică a imaginii (OIS), care îți permite, de asemenea, să creezi videoclipuri extraordinare. Pe vârful muntelui, comută la camera ultra-wide de 8MP pentru a surprinde întreaga panoramă, iar pentru detalii fine, folosește obiectivul macro de 5MP - datorită senzorului de adâncime, poți obține un efect bokeh artistic cu un fundal ușor estompat. Și selfie-urile nu au fost uitate - camera frontală îți lasă frumusețea naturală să strălucească. Galaxy A33 5G este dotat cu echipamente fotografice pentru fiecare ocazie.

O baterie puternică care ține pasul cu tine
Până la 2 zile de autonomie a bateriei și încărcare super-rapidă de 25W – nimic nu te poate opri cu Galaxy A53 5G. Bateria puternică de 5.000 mAh te va susține cu puterea sa nesfârșită în timpul zilelor solicitante de lucru, al turneelor de jocuri și al maratoanelor de filme. Iar când durata de viață a bateriei se apropie încet de sfârșit, o poți readuce rapid la viață.

Performanță excelentă pentru muncă și joacă
Galaxy A33 5G gestionează cu ușurință sarcini solicitante, jocuri pline de acțiune și multitasking rapid datorită unui procesor puternic octa-core de 5nm, așa că nu trebuie să vă faceți griji cu privire la încetiniri sau lag-uri enervante care v-ar distrage atenția. În plus, funcția RAM Plus vă monitorizează tiparele de utilizare și oferă memorie RAM virtuală pentru o putere de procesare mai mare atunci când este nevoie.

Design durabil și perfect
Un companion binevenit pentru stilul tău de viață. Cu linii simple și emblematice, un corp super-subțire și o integrare naturală a modulului camerei pe spate – toate cu un finisaj mat care se potrivește perfect cu accesoriile tale – Samsung Galaxy A33 5G este pur și simplu o încântare pentru ochi. Nu este doar frumos, ci este și extrem de durabil, cu un grad de protecție IP67, care protejează împotriva apei și prafului, testat prin scufundarea dispozitivului în apă dulce la 1 metru adâncime timp de 30 de minute. Mai mult, ecranul va arăta ca nou pentru mai mult timp, datorită protecției sporite împotriva zgârieturilor și deteriorării mecanice, datorită carcasei ultra-durabile Gorilla Glass 5.

Siguranța în rolul principal
Platforma de securitate multistratificată de la Samsung Knox vă protejează fișierele, datele și informațiile. Integrată în telefon de la nivel de cip și atât la nivel de software, cât și hardware, aceasta vă protejează activ telefonul de programe malware și alte amenințări din momentul în care îl porniți. Iar un folder securizat special, deblocat cu parola sau amprenta dvs. unică, vă păstrează fișierele private în siguranță.

Spațiu generos pentru fișierele tale
Faceți fotografii și videoclipuri din mers, fără să vă faceți griji că rămâneți fără spațiu. Spațiul generos de stocare de 128 GB/256 GB vă oferă suficient spațiu pentru toate folderele și fișierele, fără a fi nevoie să le ștergeți constant. Iar slotul practic pentru card microSD vă permite să extindeți această capacitate cu până la 1 TB. Amintirile dvs. merită ce e mai bun.

Spectacol spectaculos de artificii în culori vibrante
Extinde-ți vizualizarea cu un superb ecran Infinity-U de 6,4" cu o rezoluție FHD+ clară și tehnologie Super AMOLED premium, care împreună creează o pânză perfectă plină de culori vibrante, tranziții fluide și imagini extrem de clare.

Videoclip fluid, fără pâlpâire
Experimentează cum e să fii un influencer pe rețelele sociale! Galaxy A33 5G dispune de stabilizare optică avansată a imaginii pentru imagini fluide și stabile. În plus, poți filma în lumină slabă cu detalii frumoase. Distrează-ți familia și prietenii cu videoclipuri distractive din viața ta și creează amintiri frumoase alături de prieteni.

Inovație și frumusețe într-unul singur
Samsung prezintă un smartphone cu un design excepțional de elegant, fotografie de top, un procesor octa-core puternic și o rețea 5G de ultimă generație. Veți adora designul minimalist și ecranul Infinity-O de 120Hz de la prima vedere, liniile fine și priza confortabilă, în timp ce o baterie puternică de 5.000mAh vă va asigura că Galaxy A33 5G vă va însoți până la 2 zile cu o singură încărcare.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 186 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Exynos 1280 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,2" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP67 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | UHD 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
