Samsung Galaxy A52
Cod: 13522Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy A52
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.

Orbește cu un control extrem de fluid
Lasă-te uimit de culorile vibrante ale celui mai recent joc sau de conținutul multimedia cu Samsung Galaxy A52. Conținutul tău preferat va prinde viață și va atrage atenția chiar și într-o zi însorită, datorită luminozității de 800 niți a ecranului FHD+ Super AMOLED. Soluția Super Smooth asigură o mișcare fluidă în timpul utilizării zilnice sau într-un joc de acțiune palpitant. Toate acestea pe un ecran Infinity-O mare de 6,5 inci, care îți oferă și mai mult spațiu pentru muncă și divertisment.

Echipamente profesionale pentru fotografiile tale
Surprinde cele mai bune momente la rezoluție ultra-înaltă cu camera principală de 64MP cu stabilizare optică a imaginii (OIS). Extinde-ți perspectiva cu camera ultra-wide – sau surprinde adevărata profunzime cu camera macro de 5MP. Subiectul tău va ieși în evidență frumos cu un efect bokeh natural creat de senzorul de adâncime. Toate acestea și multe altele sunt oferite de modulul minimalist al camerei de pe spatele Galaxy A52, unde se îmbină elegant cu finisajul mat, adăugând un stil emblematic fotografiilor tale.

Gata cu fotografiile nocturne neclare
Nu vă fie teamă să faceți fotografii chiar și în condiții de iluminare slabă. Stabilizarea optică a imaginii (OIS) asigură fotografii bine iluminate și, cel mai important, clare, asigurând imagini frumos definite și fluide chiar și în serile călduroase de vară.

O perspectivă largă cât cuprinde ochii
Ai nevoie de o câmp vizual mai larg decât o cameră obișnuită? Camera ultra-wide de 12MP îți oferă un câmp vizual similar ochiului uman, 123 de grade. Fă fotografii uluitoare cu peisaje montane și orizonturi urbane uimitoare.

Rezistent la apă și praf
Îți poți folosi Galaxy A52 în orice condiții meteorologice. Cu rezistență la apă și praf conform standardului IP67, poate rezista la imersiune în apă de până la 1 metru timp de până la 30 de minute, așa că nu trebuie să-ți faci griji cu privire la ploaie ușoară sau degete ude în timp ce faci exerciții fizice.

Sunet 3D pentru o experiență mai bună
Două difuzoare puternice, pe fiecare parte a telefonului, oferă sunet de înaltă calitate chiar și fără căști. Indiferent dacă vizionați videoclipuri, ascultați muzică cu prietenii sau jucați jocuri, sunetul surround vă va înconjura și vă va cufunda.

Multitasking la un nou nivel
Sarcini de serviciu, editare video sau un joc cu grafică intensivă? Cu un procesor octa-core puternic și 6 GB de RAM, nu trebuie să alegi. Galaxy A52 oferă o memorie internă masivă de 128 GB, pe care o poți extinde cu până la 1 TB cu un card microSD. Bateria puternică de 4.500 mAh și performanța optimizată pentru inteligență artificială pot fi repuse rapid în funcțiune datorită încărcării super-rapide de până la 25 W. Întâmpină multitasking-ul cu brațele deschise și realizează mai multe ca niciodată.

Date sensibile în siguranță sub cheie
Cu protecția robustă Samsung Knox încorporată în hardware-ul și software-ul telefonului Galaxy A52, poți dormi liniștit noaptea. Securitatea multi-strat protejează datele sensibile de amenințările de securitate din momentul în care îl pornești. În plus, senzorul discret de amprentă deblochează conținutul doar pentru tine și îți permite să te conectezi la anumite aplicații Samsung Pass. Poți conta pe o protecție de top pentru datele tale.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 187 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Snapdragon 720G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP67 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 GB |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 12 Mpx 5 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
