Samsung Galaxy A52s 5G
Cod: 13523Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy A52s 5G
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.

Rețeaua viitorului în buzunarul tău
Imaginează-ți încărcări și descărcări instantanee, încărcare video și jocuri fără latență. Asta îți oferă rețeaua 5G de generație următoare, oferindu-ți o adevărată libertate a datelor mobile – iar Samsung Galaxy A52s 5G este pregătit pentru asta.

Afișaj strălucitor și fluid în orice circumstanțe
Bucură-te la maximum de jocuri și filme, indiferent de condițiile de iluminare. Ecranul FHD+ Super AMOLED se mândrește cu o luminozitate de 800 de niți și îți arată fiecare detaliu în culori vibrante. Tehnologia Real Smooth asigură o mișcare fluidă pe ecran, care răspunde precis la fiecare mișcare a ta. Și pentru a nu-ți face griji cu privire la siguranța ochilor tăi, Galaxy A52s 5G este echipat cu o soluție de protecție Eye Comfort Shield pentru a reduce lumina albastră dăunătoare. Toate acestea pe un ecran Infinity-O mare, de 6,5 inci, care este o încântare la privit.

Camere excelente mereu la îndemână
Surprindeți priveliști uluitoare în timpul unei călătorii, momente uimitoare cu prietenii și petreceri în familie. Galaxy A52s 5G vine și cu un modul foto bine gândit, care se îmbină perfect cu finisajul mat de pe spate. Cu camera principală de 64Mpx, veți realiza întotdeauna fotografii clare și vii datorită rezoluției ultra-înalte și stabilizării imaginii (OIS). Puteți mări câmpul vizual cu camera ultra-wide, care vă va permite să surprindeți panorame uluitoare sau fotografii artistice, sau puteți alege camera macro de 5Mpx cu senzor de adâncime încorporat și să vă apropiați chiar și de cele mai mici obiecte. Efectul bokeh delicat pentru un fundal natural neclar vă va ajuta să creați portrete realiste.

Imagini clare de la zori până la amurg
Chiar și în condiții de iluminare slabă, veți obține rezultate superbe. Camera telefonului Samsung Galaxy A52s 5G atrage mai multă lumină în obiectiv și utilizează funcția inteligentă OIS (stabilizare optică a imaginii). Acest lucru asigură că videoclipurile înregistrate rămân fluide, iar fotografiile vor ieși în evidență prin claritatea lor.

Divertisment în rolul principal
Dați frâu liber creativității în fotografii! Galaxy A52s 5G este acum echipat cu popularele obiective Snapchat. De asemenea, puteți aplica filtre AR fotografiilor și videoclipurilor în modul Distracție, oferindu-vă posibilitatea de a combina și asorta diferite stiluri - sau chiar de a vă crea propriul stil.

Extinde-ți perspectiva
Creează panorame uimitoare de pe vârfuri, fotografii cu toți prietenii tăi în cadru și fotografii creative unice. Camera ultra-wide de 12MP oferă un câmp vizual de 123 de grade, similar ochiului uman. Așadar, poți surprinde aproape tot ce se află în fața ta.

Rezistent la apă IP67
Când folosim un telefon mobil în mod regulat, nu putem evita contactul ocazional cu apa sau praful. De aceea, Galaxy A52s 5G a fost echipat cu un certificat IP67, ceea ce înseamnă că poate rezista la imersie în apă dulce de până la 1 metru adâncime timp de până la 30 de minute. Așadar, nu trebuie să vă faceți griji cu privire la umezeala ușoară sau la mediul prăfuit.

Două difuzoare creează sunet surround
Nu ai căști? Nicio problemă, joacă-te sau urmărește un videoclip cu sunet direct de pe telefon. Galaxy A52s 5G are două difuzoare, unul sus și unul jos, pentru un acompaniament audio excelent pentru divertismentul tău preferat.

Performanța este pe primul loc
Experimentează comutarea fără probleme între aplicațiile care rulează, jocuri fluide și multitasking intens, fără a te încetini. Galaxy A52s 5G este echipat cu 6 GB de RAM, un procesor octa-core pentru performanță maximă și 128 GB de stocare internă, cu opțiunea de a achiziționa un card microSD extern de până la 1 TB. În plus, o baterie mare de 4.500 mAh asigură că nu va trebui să îl încarci prea des - iar când o faci, va fi din nou disponibil în cel mai scurt timp, datorită încărcării super-rapide de 25 W.

Asigurarea unei calități de primă clasă
Pentru a asigura securitatea fișierelor tale, Samsung a echipat Galaxy A52s 5G cu platforma robustă Knox. Integrată în hardware-ul și software-ul telefonului, aceasta protejează eficient conținutul tău de privirile curioși, amenințările virtuale și programele malware. Cititorul de amprente sensibil deblochează apoi rapid și fiabil smartphone-ul doar pentru tine, pe baza amprentei tale unice - și oferă, de asemenea, acces la aplicații selectate în serviciul Samsung Pass.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 187 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Snapdragon 778G 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP67 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 12 Mpx 5 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
