Samsung Galaxy A70 cu dublă SIM
Cod: 13596Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy A70 cu dublă SIM
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.

Un afișaj care nu te va lăsa să ratezi nimic
Nu veți dori să vă luați ochii de la Galaxy A70. Acest smartphone Samsung vă va uimi cu ecranul său uimitor sAMOLED Infinity-U de 6,7" cu rezoluție FHD+. Oferă culori frumoase, contrast superb și un raport de aspect practic de 20:9. Indiferent dacă vizionați un nou film de succes sau trebuie să lucrați, Galaxy A70 vă va ajuta fără compromisuri.
Design sofisticat și ergonomic
Galaxy A70 va fi o extensie a mâinii tale. Spatele său din sticlă 3D este luxos la atingere și la ochi, dar principalul său avantaj este o prindere sigură și fermă. Ecranul frumos este încadrat doar de rame subțiri, iar designul nu este perturbat de un senzor de amprentă vizibil. Totuși, telefonul oferă acest lucru - se ascunde chiar în ecran, unde este mereu la îndemâna ta.
Cameră cu trei obiective
Camera principală a telefonului tău Galaxy A70 se mândrește cu o cameră cu trei obiective. Camera principală are o rezoluție de 32 MP și o diafragmă superioară de f/1.7, ceea ce îi permite să realizeze fotografii de calitate chiar și în condiții de lumină slabă. Aceasta este completată de un senzor separat pentru reglarea adâncimii de câmp și de un obiectiv practic cu unghi ultra-larg de 123°.
Totul se potrivește în cadru
Pur și simplu îndreptați camera și fotografiați – obiectivul ultra-wide cu unghi de 123° surprinde scena exact așa cum o vedeți. Nu veți mai fi niciodată nevoiți să încadrați un grup întreg de oameni într-o fotografie sau să fiți nevoiți să uniți imaginea rezultată din mai multe cadre.
Concentrează-te exact așa cum îți dorești
Fotografiile tale pot arăta perfect profesional - tot ce trebuie să faci este să fii creativ cu profunzimea câmpului. Senzorul special de 5MP îți permite să ajustezi focalizarea nu doar înainte de a face fotografia, ci chiar și după aceea. Camera poate elimina imperfecțiunile din fundal, astfel încât fotografiile tale arată întotdeauna grozav.
Cameră cu optimizare a scenei
Camera inteligentă a telefonului Galaxy A70 te ajută să realizezi fotografii perfecte cu un singur clic. Optimizatorul de scene recunoaște diferite tipuri de scene, cum ar fi mâncarea, interior sau apusuri, și ajustează luminozitatea, culoarea și alte setări în consecință. Detectarea defectelor se asigură că fotografia ta iese perfectă. De exemplu, te avertizează dacă subiectul a clipit sau imaginea este neclară.
Autoportrete profesionale
Selfie-urile tale vor arăta ca și cum ar fi fost făcute de un fotograf profesionist într-un studio. Camera frontală de 32MP poate face față chiar și în condiții de lumină slabă. Dacă vrei ca fotografiile tale să iasă și mai mult în evidență, estompează ușor fundalul. De asemenea, poți decora fotografiile cu stickere creative, filtre sau ștampile. În loc de smiley-uri plictisitoare și statice, îți poți distra prietenii cu emoji-uri animate care îți prezintă propria față.
Securitate precisă
Smartphone-ul tău este complet protejat de persoanele neautorizate. Deblocarea telefonului Galaxy A70 este în continuare foarte rapidă și convenabilă - pe lângă cititorul de amprente integrat în ecran, poți utiliza și recunoașterea facială. Pentru date extra sensibile, există un Folder Securizat - o memorie criptată la care numai tu poți accesa.
Nu te va lăsa în suspans.
Poate face față unei zile de lucru solicitante, divertismentului în drum spre casă și relaxării seara cu un film sau un joc. Galaxy A70 oferă o baterie de 4.500 mAh, care promite o rezistență de top. Dacă smartphone-ul se descarcă, îl puteți încărca rapid - acceptă încărcare rapidă de 25W.
Experiență telefonică intuitivă
Toate comenzile sunt mereu la îndemână. Interfața One UI selectează inteligent chiar și conținutul potrivit pentru tine. Galaxy A70 îți oferă o utilizare confortabilă chiar și pe întuneric. Activează modul special de noapte și ochii tăi nu vor mai fi atât de obosiți privind ecranul.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 183 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 675 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | sAMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 32 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 32 Mpx + 5 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
