Samsung Galaxy J5 2017 16GB
Cod: 14268Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy J5 2017 16GB
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Descriere și parametri:
Samsung Galaxy J5 - distribuție Cz - are o carcasă complet metalică și un ecran super AMOLED cu rezoluție Full HD. Ambele camere, cu o rezoluție de 13Mpx și o diafragmă f/1.7, vă vor oferi imagini de înaltă calitate. Datorită unui procesor mai rapid, cu o frecvență de 1.6 GHz, Galaxy J5 este și mai puternic ca niciodată, având 2GB RAM și 16 GB memorie internă, precum și posibilitatea de a extinde capacitatea folosind carduri microSD de până la 256 GB. Veți fi, de asemenea, încântați de capacitatea peste standard a bateriei de 3000 mAh. BT 4.2, Wi-Fi, GPS, OTG, cititor de amprente, sistem de operare Android.
- cameră spate 13 Mpx (f/1.7)
- cameră frontală 13 MP (f/1.9)
- Senzori Accelerometru, senzor de proximitate, senzor de lumină, senzor Hall, giroscop, busolă, senzor de amprentă
- Conectivitate wireless BT 4.2, Wi-Fi a/b/g/n/ac Wi-Fi Direct, NFC (UICC)
- GPS, GLONASS, Beidou
- Telefon mobil cu o construcție solidă
- Corp complet metalic
- Tehnologie dual SIM
- Funcție OTG pentru conectarea unei unități flash sau a unui mouse la telefon
- Cea mai recentă versiune a sistemului de operare Android Nougat
- Cititor de amprente pentru securitate sporită a datelor
- Suport pentru extinderea capacității de memorie folosind un card microSD de până la 256 GB
Experiență intensă
Samsung Galaxy J5 2017 se mândrește cu o carcasă reproiectată, acum fabricată integral din aluminiu. Pe lângă o durabilitate sporită, telefonul se simte și mult mai bine, lucru pe care îl veți aprecia la fiecare atingere. Cu noul său design, telefonul se clasează în clasa superioară a telefoanelor. Pe partea frontală, camera de 13 Mpx vă va surprinde plăcut, fiind apreciată în special de iubitorii de selfie-uri. Ambele camere vor realiza imagini frumoase la o calitate de 13MPx.

Ecran Super AMOLED
Partea frontală are un ecran de 5,2" cu o reproducere excelentă a culorilor. Acest lucru se datorează ecranului Super AMOLED, care este mai eficient din punct de vedere energetic și oferă o imagine foarte bună chiar și în lumina directă a soarelui. Cu o rezoluție HD, telefonul oferă o densitate plăcută de 282 PPI.
Suficient suc
Acum poți folosi telefonul mai mult timp cu noua baterie de 3.000 mAh. Ai rămas fără energie? Nicio problemă! Redu consumul bateriei cu modul de economisire a energiei.
Mai multă putere!
Acest telefon este echipat cu un procesor octa-core de 1,6 GHz și 2 GB de RAM. Performanțe uimitoare la îndemână. Distrează-te navigând pe internet, vizionând videoclipuri și jucând jocuri. Poți extinde cu ușurință cei 16 GB de memorie internă cu până la 256 GB datorită slotului pentru card microSD. Galaxy J5 2017 este în versiunea DualSIM. Ambele numere vor fi active chiar dacă suni de pe unul dintre ele. Samsung a adăugat recent suport software pentru instalarea duală a aplicațiilor. De exemplu, poți avea 2 Viber sau WhatsApp instalate separat pe ambele numere. Datele și informațiile tale vor fi în siguranță datorită cititorului de amprente.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung Seria J |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 160 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 7.1 Nougat |
| Procesor: | Samsung Exynos 7 Octa 7870 |
| AnTuTu benchmark: | 46 000 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.6 GHz |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 16 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.2" |
| Displej - rozlišení: | HD (1280 x 720) |
| Jemnost displeje: | 282 ppi |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | Micro USB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE CAT6 |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
