Samsung Galaxy M11
Cod: 13601Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy M11
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Afișaj gigantic de la o margine la alta
Cufundă-te în acțiunea de pe ecran. Ecranul Infinity-O de 6,4" cu rezoluție HD+ acoperă practic întreaga parte frontală a telefonului, astfel încât vei fi mereu complet cufundat în conținutul tău multimedia.

Frumos la vedere, ergonomic la atingere
Galaxy M11 te va captiva pe tine și pe cei din jur nu doar prin ecranul său, ci și prin designul său modern de culori. Designul său elegant, simetric, cu curbe line, are și avantajul de a fi extrem de confortabil și sigur în mână.

Cameră triplă spate care poate gestiona orice scenă
Surprinde-ți amintirile la o calitate excepțională, oricând, oriunde. Galaxy M11 este un aparat foto mobil versatil. Camera principală de 13MP face fotografii excelente, chiar și în lumină slabă. De asemenea, este completată de un obiectiv ultra-wide de 5MP și un obiectiv de adâncime de 2MP.

Fotografiează lumea așa cum o vezi.
Obiectivul ultra-wide-angle surprinde totul. Oferă un câmp vizual similar ochiului uman - 115° - astfel încât surprinde scena așa cum o vezi. Indiferent dacă faci o fotografie cu un grup mare de prieteni, o priveliște de neuitat sau o capodoperă arhitecturală monumentală, Galaxy M11 îți surprinde amintirile cu fidelitate și la o calitate excelentă.

Reglarea inteligentă a adâncimii câmpului
Obiectivul practic de adâncime de 2Mpx vă va ajuta să vă duceți fotografiile la un nivel profesional. Lucrați cu profunzimea câmpului nu doar înainte de a face o fotografie, ci și după. În plus, obiectivul reduce cantitatea de zgomot de fundal.

Îndeplinește nevoile tale de performanță și rezistență
Nu există limite la ceea ce poți face cu Galaxy M11-ul tău. Jocurile, streamingul media și orice altceva sunt ușor de gestionat datorită combinației dintre un procesor octa-core, 3 GB de RAM și 32 GB de stocare (extensibilă până la 512 GB cu un card de memorie). Impresionanta baterie de 5.000 mAh te va ține ocupat ore întregi, iar dacă bateria începe să se descarce, o poți reîncărca rapid cu suport de încărcare de 15 W.

Securitate de nivel înalt
Folosește cititorul de amprente încorporat pe spatele telefonului tău Galaxy M11. Acesta îți permite să te conectezi simultan la telefon și la anumite aplicații în mod sigur și convenabil. Tehnologia de recunoaștere facială îți permite să deblochezi smartphone-ul cu o singură privire.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 197 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 450 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 74000 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | TFT LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 13 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
