Samsung Galaxy M12
Cod: 13602Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy M12
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Unicitate, control rapid și preț corect
Un maraton de serii, un nou titlu de joc sau o derulare nesfârșită pe rețelele sociale - ecranul Infinity-V de 6,5" oferă mai mult spațiu pentru divertismentul preferat. Datorită rezoluției HD+, veți vedea tot conținutul absolut clar și curat, în timp ce rata de reîmprospătare de 90 HZ asigură o experiență fluidă și fluidă în timpul utilizării. Galaxy M12 este partenerul ideal pentru fiecare zi.

Design unic care rezistă bine
Designul elegant al telefonului Galaxy M12 este învăluit în curbe grațioase care oferă o navigare ușoară pe ecran și o prindere confortabilă pentru ore lungi de utilizare. Finisajul metalic elegant și modelul subtil de pe spate adaugă o notă de stil personalității tale. Alege dintre culorile tale preferate pentru a se potrivi cu orice ținută.

Patru camere pentru fotografia perfectă
Galaxy M12 încorporează o gamă largă de obiective foto într-un corp mic și ușor. Folosește camera foto de înaltă calitate de 48MP pentru fotografiile de zi cu zi, comută la camera cu unghi ultra-larg pentru panorame mari și alege camera macro pentru prim-planuri. Apoi experimentează diferite adâncimi de câmp cu camera de adâncime.

Capturează întregul orizont
Cu camera ultra-wide de 5MP, poți surprinde tot ce ți se întinde în fața ochilor. Similar ochiului uman, oferă un unghi de vizualizare de 123°. Peisajele naturale frumoase, priveliștile orașului și apusurile de soare peste mare capătă o cu totul altă dimensiune.

Concentrează-te pe model, nu pe fundal
Faceți subiectul să iasă cu adevărat în evidență cu un efect bokeh natural care estompează subtil fundalul. Cu camera de adâncime de 2Mpx, puteți ajusta cu precizie profunzimea câmpului pentru a crea portrete artistice deosebite.

Rezistență care nu te va dezamăgi
Chiar și în cele mai lungi zile de agitație, Galaxy M12 îți va fi alături datorită unei baterii mari de 5.000 mAh. Iar când durata de viață a bateriei se apropie în sfârșit de sfârșit, o poți readuce cu ușurință la putere maximă cu încărcarea adaptivă rapidă de 15 W.

Performanță pregătită pentru orice
Bucură-te de multitasking fluid și creare de conținut distractiv. Galaxy M12 oferă performanțe fluide în utilizarea zilnică datorită procesorului său octa-core și celor 4 GB de memorie RAM. Pentru fotografii și videoclipuri, există o capacitate de stocare generoasă de 64 GB/128 GB, care poate fi extinsă cu ușurință până la 1 TB cu un card microSD extern.

Date sensibile sub cheie
Datele tale personale sunt întotdeauna strict protejate. Galaxy M12 este echipat cu Samsung Knox, o platformă de securitate care oferă securitate multi-strat împotriva programelor malware și a altor amenințări, atât la nivel hardware, cât și software.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 221 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Exynos 850 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 48 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
