Samsung Galaxy M13
Cod: 13603Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy M13
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
O bijuterie de design cu funcții avansate
Lasă-te fermecat de un telefon uimitor care va deveni rapid o parte inseparabilă a ta. Profită de numeroasele avantaje ale Samsung Galaxy M13, inclusiv un ecran Infinity-V luminos și clar de 6,6" cu rezoluție FHD+, un procesor octa-core puternic, o capacitate uimitoare a bateriei și camere profesionale cu o mulțime de tehnologii interesante. Pur și simplu un companion de buzunar care va face din fotografiere, streaming, creare de conținut sau jocuri solicitante o plăcere deplină.

Design ușor cu o prindere stabilă
Dispozitivul se mândrește cu un design subțire și inovator, cu o potrivire confortabilă care contribuie semnificativ la priza sigură și confortabilă a dispozitivului. În acest fel, puteți lucra sau vă puteți juca toată ziua în confort deplin, având în același timp la îndemână un dispozitiv care se potrivește perfect modei și stilului dumneavoastră de viață.

3 lentile într-un singur corp
Toate fotografiile tale uluitoare, acasă și în deplasare, sunt surprinse de camera principală de 50MP, care poate fi folosită și pentru a crea videoclipuri extraordinare. Pe vârful muntelui, comută la camera ultra-wide de 5MP pentru a surprinde întreaga panoramă, iar senzorul de adâncime îți permite să obții un efect bokeh artistic cu un fundal ușor estompat. Galaxy M13 este dotat cu echipamente fotografice pentru fiecare ocazie.

Un maestru al portretelor captivante
Realizați portrete cu aspect natural cu ajutorul algoritmilor avansați ai camerei frontale. Aceasta aplică o estompare subtilă fotografiilor și suprimă eficient fundalul, astfel încât fotografiile să arate mai mult din trăsăturile faciale unice - toate în cea mai bună lumină.

Multă energie pentru fiecare zi
Îndatoriri de serviciu, apeluri cu prietenii sau familia și o seară în care te uiți la serialele tale preferate? Nicio problemă. Samsung Galaxy M13 este pregătit pentru orice, cu o baterie de 5.000 mAh și încărcare rapidă de 15 W.

Performanță pe care te poți baza
Munca și distracția vor fi floare la ureche cu un procesor octa-core puternic și 4 GB de RAM, care împreună oferă performanțe ce vor accelera aplicațiile, procesele de rulare și redarea titlurilor preferate. Le puteți stoca pe 64 GB de stocare internă sau puteți extinde spațiul cu un card microSD de până la 1 TB. Așadar, nu va trebui să vă gândiți care dintre datele sau amintirile dvs. merită păstrate.

Cufundă-te într-o lume a sunetului surround cu Dolby Atmos
Conectează-ți căștile și cufundă-te în muzica, filmul sau emisiunea TV preferată. Galaxy M13 se mândrește cu suport complet Dolby Atmos, așa că vei auzi întotdeauna un sunet surround bogat, clar și captivant, care vine din direcții diferite, în funcție de acțiunea din scenă.

Un gardian de încredere al confidențialității dumneavoastră
Încredințați securitatea datelor dvs. platformei avansate Samsung Knox, integrată în telefonul dvs. atât la nivel software, cât și hardware, și intrați în lumea online fără teama diverselor amenințări cibernetice. Telefonul dvs. va fi protejat de la prima pornire, asigurându-vă că un atacator neautorizat nu poate accesa dispozitivul dvs. prin intermediul virușilor și al altor programe malware.

Deblocare telefon sigură și instantanee
În lumea rapidă de astăzi, accesul instantaneu la conținutul telefonului este o necesitate. Și exact asta au avut în minte inginerii Samsung când au integrat un cititor de amprente încorporat în butonul de pornire. Acesta vă oferă o modalitate rapidă și sigură de a debloca telefonul, fără a fi nevoie să vă amintiți parole complicate sau coduri PIN. Cu o singură glisare rapidă, puteți continua de unde ați rămas sau puteți răspunde la un apel important.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 192 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Exynos 850 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | TFT LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 50 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
