Samsung Galaxy M31s
Cod: 13607Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy M31s
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Descoperă frumusețea ecranului Infinity-O
Ecran Infinity-O de 6,5" cu tehnologie Super AMOLED și rezoluție FHD+, corp compact, rame minimaliste... Samsung prezintă Galaxy M31s - un smartphone care transformă experiențele de zi cu zi în unele extraordinare. La prima vedere, veți fi impresionați de diagonala generoasă și ramele subțiri, care lasă și mai mult spațiu pe ecran pentru conținutul preferat. Datorită tehnologiilor avansate, veți urmări întotdeauna scene extrem de detaliate, evidențiate de nuanțe profunde de culoare.
Frumos și ergonomic în același timp
Bucură-te de designul telefonului Galaxy M31s. Spatele său este decorat artistic, cu un finisaj lucios și un efect de gradient modern, care îl diferențiază de toate celelalte. Marginile rotunjite și dimensiunile compacte asigură o prindere și o manevrare confortabile.

Echipamente fotografice de top
Samsung a echipat Galaxy M31s cu patru obiective care vor realiza fotografii de top în orice condiții. Camera principală de 64MP creează imagini clare și precise zi și noapte, iar obiectivul ultra-wide de 12MP cu un câmp vizual de 123° este responsabil pentru panorame naturale și urbane uluitoare, care vor ieși în evidență mai ales pe profil. Pentru iubitorii de detalii, există o cameră macro de 5MP, care va surprinde cu ușurință chiar și cele mai fine detalii ale unei picături de rouă, unei buburuze pe un fir de iarbă sau fulgilor de zăpadă. Camera de adâncime de 5MP cu efect Live Focus se va ocupa de profunzimea artistică a fotografiilor tale, ceea ce va face ca subiectul fotografiei tale să iasă perfect în evidență. Iar pentru selfie-uri profesionale cu popularul blur de fundal, oferă obiectivul de 32MP cu funcția Selfie focus.

Unghi de vizualizare mai larg pentru panorame uimitoare
Indiferent cât de mare este grupul tău de prieteni, Galaxy M31s îi poate încadra pe toți în fotografii. Telefonul dispune de o cameră cu unghi larg de 81° și un unghi ultra-larg de 123° care surprinde peisajul înconjurător într-un mod în care o poate face ochiul uman. Rezultatul este reprezentat de fotografii cu unghi larg care scot în evidență peisajele naturale și bijuteriile arhitecturale monumentale.

Detaliile contează.
O picătură de rouă de dimineață, o pânză de păianjen țesută cu precizie sau o buburuză pe nasul animalului tău de companie - imortalizează frumusețea detaliilor cu populara cameră macro de 5MP. Efectul bokeh va avea apoi grijă de o estompare elegantă a fundalului, făcând subiectul tău să iasă și mai mult în evidență.

Fundal artistic neclar
Pune subiectul fotografiei tale în prim-plan. Cu camera practică de adâncime de 5MP, poți ajusta gradul de neclaritate în timpul și după realizarea fotografiei. Elementele care distrag atenția din fundal nu te vor mai opri.

Durata de viață a bateriei pe tot parcursul zilei
Nu te teme să pornești în noi aventuri și să faci ceea ce iubești. Vei fi susținut în tot ceea ce iubești de o baterie de 6000 mAh, care are suficientă putere pentru ritmul tău solicitant pe tot parcursul zilei. Iar când smartphone-ul te avertizează că bateria este descărcată, pur și simplu îl încarci cu o încărcare super rapidă de 25 W.

Performanță fluidă, spațiu de stocare generos
Vei aprecia funcționarea fluidă, fără bruiaje, nu doar în timpul jocurilor. Galaxy M31s este echipat cu o combinație între un procesor octa-core și 6 GB de RAM, datorită cărora te vei bucura de o funcționare complet fluidă, fără lag-uri deranjante. Memoria internă de 128 GB poate găzdui apoi un număr mare de jocuri, aplicații și alt conținut multimedia.

Securizează-ți datele
Asigură-te că numai tu ai acces la telefon. Configurați deblocarea cu senzorul de amprentă situat pe lateralul telefonului Galaxy M31s și accesați-vă datele rapid și în siguranță. Un alt nivel de protecție este platforma de securitate Samsung Knox, care protejează telefonul de conținutul rău intenționat atât la nivel hardware, cât și software, încă de la prima pornire.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 203 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Exynos 9611 |
| AnTuTu benchmark: | 87000 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 64 Mpx+ 12 Mpx + 5 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 6 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
