Samsung Galaxy M52 5G
Cod: 13609Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy M52 5G
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Smartphone de generație următoare cu 5G
Bine ai venit în viața ta la rețeaua 5G super-rapidă, o revoluție în domeniul datelor mobile. Poți descărca filme la o viteză fulgerătoare, poți viziona videoclipurile preferate fără întârzieri enervante și poți juca jocuri fără probleme. În plus, poți seta un ritm foarte rapid, cu un procesor puternic și o memorie RAM cu funcție RAM Plus care se adaptează la nevoile tale. Următoarea generație de viteză este aici, iar Galaxy M52 5G este primul telefon din seria M pregătit pentru aceasta.

Putere de calcul pentru utilizatori exigenți
Galaxy M52 5G este conceput pentru sarcini mai solicitante, cum ar fi multitasking-ul sau redarea celui mai recent titlu de gaming. Cu un procesor octa-core puternic și 6 GB de RAM, nu trebuie să vă faceți griji că nu va putea ține pasul cu nevoile dumneavoastră.

RAM Plus pentru multitasking îmbunătățit
Pentru a asigura o experiență cu adevărat fluidă și neîntreruptă cu Galaxy M52 5G, Samsung l-a echipat cu opțiunea de a mări memoria RAM virtuală cu până la 4 GB. Smartphone-ul monitorizează constant obiceiurile tale de utilizare și, atunci când este nevoie, îți oferă fără probleme mai mult spațiu pentru toate aplicațiile care rulează și sarcinile neterminate.

Spațiu pentru întreaga ta viață
Melodii preferate, emisiuni TV, fotografii de familie, jocuri, fișiere importante de serviciu... Memoria internă generoasă de 128 GB vă poate stoca confortabil toate datele. Și, dacă este necesar, puteți adăuga până la 1 TB de spațiu liber sub forma unui card microSD extern.

Design original
Cu un design modern și ultra-subțire, nu veți mai vrea să renunțați la Galaxy M52 5G. Este conceput pentru a vă permite să vă bucurați confortabil de performanțele sale impresionante, pe tot parcursul zilei - cu curbe fine, o prindere confortabilă și comenzi intuitive. Iar suprafața sa subtil modelată cu linii vă va ajuta să ieșiți în evidență.

Experiență vizuală excepțională
Pierde-te într-o lume fantastică plină de aventură sau retrăiește povestea vieții eroului tău preferat pe ecranul magnific al telefonului Galaxy M52 5G. Pe ecranul Infinity-O de 6,7 inci cu rezoluție HD+ Super AMOLED, nu vei duce lipsă de culori vibrante, contrast bogat și detalii fine, în timp ce rata de reîmprospătare de 120 Hz asigură o imagine pur și simplu fluidă și un răspuns aproape instantaneu la atingere.

Trei camere, nenumărate posibilități artistice
Indiferent dacă alegeți camera principală de 64MP, obiectivul ultra-wide-angle sau modul macro pentru fotografiile dvs., fiecare surprinde o parte diferită a lumii noastre frumoase și oferă rezultate remarcabile. Capturați-vă aventurile zilnice și împărtășiți-vă toate experiențele la o calitate excelentă cu prietenii și cunoștințele.

Extinde-ți perspectiva
Creează panorame uimitoare de pe vârfuri, fotografii cu toți prietenii tăi în cadru și fotografii creative unice. Camera ultra-wide de 12MP oferă un câmp vizual de 123 de grade, similar ochiului uman. Așadar, poți surprinde aproape tot ce se află în fața ta.

Concentrează-te pe detalii
Pentru iubitorii lumii vegetale și a regnului insectelor, există o cameră macro de 5MP care vă va aduce mai aproape de fiecare nuanță subtilă, aproape invizibilă ochiului liber. Îmbogățiți-vă albumul foto cu fotografii unice cu mușchi și ferigi dintr-o excursie în pădure, un prim-plan al animalului dvs. de companie sau flori viu colorate din grădină.

Energie pentru întreaga zi
Scapă de încărcător! O baterie generoasă de 5.000 mAh este suficientă pentru și mai multă muncă și distracție. Iar când se descarcă, o poți relua rapid cu încărcarea super-rapidă de 25 W. Primește energie nesfârșită în ziua ta, astfel încât să poți face mai multe ca niciodată.

Sunet de cinema
Bucură-te de filmul tău preferat cu toate funcțiile. Conectează pur și simplu Galaxy M52 5G la căști sau difuzoare, iar sistemul Dolby Atmos îți va oferi o experiență audio excelentă, care te înconjoară realist și te cufundă complet în acțiunea pe care o urmărești.

Asigurarea unei calități de primă clasă
Pentru a asigura securitatea fișierelor tale, Samsung a echipat Galaxy M52 5G cu platforma robustă Knox. Integrată în hardware-ul și software-ul telefonului, aceasta protejează eficient conținutul tău de privirile curioși, amenințările virtuale și programele malware. Cititorul de amprente sensibil deblochează apoi rapid și fiabil smartphone-ul doar pentru tine, pe baza amprentei tale unice - și oferă, de asemenea, acces la aplicații selectate în serviciul Samsung Pass.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 173 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 778G 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED Plus |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 12 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 860 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
