Samsung Galaxy Note 20
Cod: 13612Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy Note 20
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau verde.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Un telefon portabil conceput atât pentru muncă, cât și pentru distracție

Bucurați-vă de o diagonală și mai mare
Datorită designului său aproape fără ramă, magnificul Galaxy Note20 vă poate oferi o diagonală incredibilă de 6,7". Cu toate acestea, smartphone-ul este perfect confortabil de ținut și controlat și încape în buzunar. Puteți utiliza suprafața gigantică a afișajului pentru o muncă eficientă și un divertisment captivant. Navigarea pe web, lucrul cu documente și prezentări, citirea și scrierea de mesaje... Veți avea suficient spațiu pentru orice. După muncă, vă veți putea cufunda complet în filmul sau serialul pe care îl vizionați sau vă veți putea bucura de grafica de top a unora dintre jocurile moderne pe diagonala „tabletei”.

Cooperare perfectă între telefon și PC
Lucrează cu Galaxy Note20 în mod convenabil și eficient pe computer. Datorită Smart Connection, poți lansa anumite aplicații pe PC, poți vizualiza mesaje, notificări și fotografii și chiar poți copia sau muta fișiere între cele două dispozitive cu o simplă funcție de glisare și plasare.

Stilou S îmbunătățit
Noua versiune a S Pen oferă o reacție de peste 2 ori mai bună decât generația anterioară. Impresia este comparabilă cu cea a scrisului cu un pix real pe hârtie obișnuită. Mai mult, pixul nu este folosit doar pentru luarea de notițe. Recunoaște gesturile și comunică cu telefonul prin Bluetooth, astfel încât poate funcționa ca o telecomandă, de exemplu, pentru declanșatorul camerei.

Jocuri Xbox pe telefonul tău
Galaxy Note20 este telefonul ideal pentru gaming, datorită procesorului său inteligent și puternic, sistemului avansat de răcire și conexiunii Wi-Fi 6 rapide și stabile cu Wi-Fi Optimizer. Dar nu trebuie să te limitezi la jocuri exclusiv mobile. Cu un abonament Xbox Game Pass Ultimate, poți reda în streaming unul dintre cele peste 100 de titluri de consolă direct pe smartphone. Telefonul este compatibil și cu controlerul Bluetooth de ultimă generație MOGA XP5-X Plus, astfel încât experiența ta de gaming poate fi cu adevărat fără compromisuri.

Echipamente fotografice de top
Note20 te va transforma într-un fotograf profesionist. Sau într-un regizor… Printre altele, te va inspira cu opțiuni extraordinare de zoom, sub forma zoomului optic 3x și a zoomului Super Resolution 30x. Pentru a asigura redarea corectă a videoclipurilor cu detalii uluitoare, telefonul oferă un microfon plasat inteligent chiar lângă obiectivul camerei, unde captează mai bine sunetul. De asemenea, poți deveni vedeta fotografiilor și videoclipurilor tale - camera frontală avansată pentru selfie-uri de 10Mpx cu autofocus va asigura o calitate perfectă a fotografiilor.

O cameră care nu se lasă păcălită de lipsa luminii
Cu tehnologia nonabinning, în care camera combină nouă pixeli adiacenți într-o singură imagine, Galaxy Note20 realizează fotografii de o calitate excepțională chiar și în condiții de lumină slabă. De asemenea, oferă un mod Noapte inteligent care combină mai multe fotografii pentru a crea o fotografie bine iluminată.

Surprindeți instantaneul perfect dintr-un videoclip 8K
Videoclipurile filmate la rezoluție 8K sunt incredibil de detaliate. Când redați o înregistrare, puteți selecta un anumit moment și salva imaginea ca o fotografie de înaltă calitate de 33MP.

Videoclipuri de înaltă calitate cu editare avansată
Devino un regizor profesionist. Galaxy Note20 filmează videoclipuri la o rezoluție 8K uimitor de fluidă, astfel încât fiecare detaliu iese în evidență în materialul tău video. În plus, ai la dispoziție opțiuni avansate de setări în timp ce filmezi și opțiuni de editare la fel de avansate direct pe telefon. De asemenea, poți folosi efecte populare, cum ar fi filmările super slow-motion la 120 de cadre pe secundă, sau poți duce calitatea video la nivelul următor cu gadgeturi precum suportul pentru microfon Bluetooth.

O baterie pe care te poți baza
Bateria extraordinară de 4.300 mAh oferă o gestionare inteligentă a energiei pentru o durată de viață și mai lungă. Menține-ți Note20 în funcțiune toată ziua, fie că lucrezi, fie că ieși cu prietenii.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 198 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Exynos 990 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.7 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 12 Mpx + 12 Mpx + 64 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 10 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 300 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
