Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
Cod: 13611Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Descrierea produsului
Samsung Galaxy Note20 Ultra a fost creat prin combinarea tehnologiilor moderne și ultra-rapide. Designul sofisticat, cu sticla durabilă, este nu doar frumos, ci și rezistent la apă și praf. Pe ecranul mare, te vei bucura la maximum de vizionarea de filme, de jocuri și de conversațiile cu prietenii. Procesorul puternic asigură răspunsuri impecabile ale sistemului și zero blocări ale aplicațiilor, chiar și sub sarcină mare. Instrumentele profesionale ale camerei vor transforma fiecare imagine și videoclip într-o operă de artă, pe care o poți proiecta direct pe ecranul mare datorită funcției Samsung DeX sau o poți partaja cu prietenii pur și simplu îndreptând telefonul spre dispozitivul lor. Încărcătorul rapid va asigura că ai întotdeauna suficientă energie, iar securitatea multi-strat va asigura că nicio persoană neautorizată nu poate accesa fișierele tale.
Durabil, dar elegant

Ecran mare, care economisește energie

Un ajutor neprețuit

Compatibilitate computerizată

Control convenabil

Maratonul jocurilor pe telefon

Rapiditate fulgerătoare

Samsung DeX

Cameră de top

Încărcat într-o clipă

Punct de partajare

Super durabil

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 214 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Exynos 990 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.7 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 508760 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.9" |
| Displej - rozlišení: | Quad HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 108 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Optický Zoom: | 5x |
| Selfie fotoaparát: | 10 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
