Samsung Galaxy S20 Ultra 5G
Cod: 13674Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Experimentează revoluția mobilă
Galaxy S20 Ultra nu îndeplinește standarde prestabilite, dar stabilește unele noi. Înregistrează videoclipuri la o rezoluție incredibilă de 8K, oferind în același timp o funcție unică de fotografiere video 8K, care vă permite să salvați o imagine dintr-un videoclip ca imagine de înaltă calitate. Capacitățile sale de zoom la realizarea fotografiilor depășesc cu mult limitele unui smartphone obișnuit. Performanța, rezistența, nivelul de securitate și, bineînțeles, designul sunt, de asemenea, la cel mai înalt nivel. Telefonul este frumos și ergonomic în același timp - puteți fi siguri că noul dvs. companion mobil va fi un plus demn și extrem de elegant pentru oricare dintre ținutele dvs.

Zoom care aduce mai aproape chiar și cele mai îndepărtate detalii
Cum fotografiezi clopotnița catedralei de la sol? Cum îți imortalizezi copiii la o adunare școlară din ultimul rând al sălii? Cum surprinzi o căprioară fără să o sperii de aproape? Răspunsul la toate aceste întrebări (și la multe altele) este Galaxy S20 Ultra, a cărui cameră oferă capacități de zoom fără precedent, astfel încât poate surprinde cu fidelitate și în detaliu chiar și obiecte îndepărtate și detalii. Face acest lucru datorită unui senzor incredibil de 108MP, zoom optic hibrid 10x și funcției unice Super Resolution Zoom cu zoom 100x, care este îmbunătățită și mai mult de inteligența artificială.

Fotografii clare și de înaltă calitate chiar și noaptea
Surprinde fotografii de o calitate uimitoare, cu un minim de estompare și zgomot, chiar și noaptea. Folosește pur și simplu modul de ultimă generație Bright Night, care utilizează inteligență artificială avansată și senzori de imagine mai mari în sistemul de camere uimitor al Galaxy S20 Ultra. Telefonul face mai multe fotografii simultan și le combină într-una singură, cu o calitate excepțională.

Videoclipuri perfect clare datorită rezoluției super înalte 8K
Capturează-ți experiențele la o rezoluție ultra-fină de 8K, un nivel de detaliu întâlnit doar la cele mai bune și mai performante televizoare QLED de la Samsung. Așadar, poți fi sigur că videoclipurile detaliate și super-clare pe care le capturezi cu Galaxy S20 Ultra vor arăta grozav pe ecranele gigantice și nu se vor demoda niciodată.

Alegeți formatul perfect după apăsarea butonului declanșator
Modul revoluționar Single Take duce fotografia la un nivel complet nou. Fotografia va fi capturată timp de până la 10 secunde, iar inteligența artificială avansată va pregăti apoi sugestii pentru forma finală. Nu numai că veți avea de ales între diferite raporturi de aspect, dar, de exemplu, veți putea crea o fotografie portret cu fundal neclar dacă Galaxy S20 Ultra detectează că ați fotografiat o persoană. Telefonul poate chiar crea automat efecte video pentru dvs.

Jocuri fără compromisuri la calitate superioară
Bucură-te de jocuri mobile pe un ecran Infinity-O superb de 120Hz, care face ca fiecare victorie să se simtă mai bine ca niciodată. Galaxy S20 Plus oferă performanțe de top - procesorul său avansat folosește inteligența artificială și funcționează perfect cu cei 12 GB de RAM puternici. Imaginea este fluidă, iar răspunsul tactil este super rapid, așa că te poți bucura de jocurile tale preferate fără întârziere. Nici măcar nu trebuie să aștepți să se încarce - folosește funcția Quick Launch, care lansează imediat anumite aplicații și jocuri.

Filmare extrem de stabilă
Galaxy S20 Ultra folosește o tehnologie similară cu cea a camerelor de acțiune. Senzorul mai mare, combinat cu stabilizatorul optic de imagine (OIS), asigură o fluiditate și o fluiditate deosebită chiar și a celor mai tremurate scene de acțiune, ceea ce îl face un succes atât pentru prieteni, cât și pe rețelele de socializare.

Securitate precisă a tuturor datelor dumneavoastră
Samsung Knox, o soluție profesională de securitate, vă protejează telefonul atât împotriva software-ului, cât și a hardware-ului. Samsung a dezvoltat chiar și un procesor special securizat pentru Galaxy S20 Ultra, pentru a vă păstra în siguranță codul PIN, modelul de cod și parola.

Suport pentru rețele 5G ultra-rapide
Rețelele 5G se apropie rapid, iar telefonul tău Galaxy S20 Ultra este complet pregătit pentru ele. Modemul său 5G încorporat asigură încărcarea și descărcarea datelor la viteze fulgerătoare. Streaming-ul direct de pe internet nu va fi nici el o problemă, inclusiv conținut care necesită multe date, cum ar fi filme de înaltă definiție sau jocuri video.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 220 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Exynos 990 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.7 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 415976 |
| RAM: | 16 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.9" |
| Displej - rozlišení: | Quad HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 108 Mpx + 48 Mpx + 12 Mpx + TOF |
| DxOMark benchmark: | 122 |
| Optický Zoom: | 10x |
| Digitální ZOOM: | 100x |
| Selfie fotoaparát: | 40 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 45 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
