Samsung Galaxy S20+
Cod: 13673Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy S20+
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Experimentează revoluția mobilă
Galaxy S20+ nu îndeplinește standarde prestabilite, ci stabilește unele noi. Înregistrează videoclipuri la o rezoluție incredibilă de 8K, oferind în același timp o funcție unică de fotografiere video 8K, care vă permite să salvați o imagine dintr-un videoclip ca imagine de înaltă calitate. Capacitățile sale de zoom la realizarea fotografiilor depășesc cu mult limitele unui smartphone obișnuit. Performanța, rezistența, nivelul de securitate și, bineînțeles, designul sunt, de asemenea, la cel mai înalt nivel. Telefonul este frumos și ergonomic în același timp - puteți fi siguri că noul dvs. companion mobil va fi un plus demn și extrem de elegant pentru oricare dintre ținutele dvs.

Zoom care aduce mai aproape chiar și cele mai îndepărtate detalii
Cum fotografiezi clopotnița catedralei de la sol? Cum îți imortalizezi copiii la o adunare școlară din ultimul rând al sălii? Cum surprinzi un cerb astfel încât să nu-l sperii de aproape? Răspunsul la toate aceste întrebări (și la multe altele) este Galaxy S20+, a cărui cameră oferă capacități de zoom fără precedent, astfel încât poate surprinde cu fidelitate și în detaliu chiar și obiecte și detalii îndepărtate. Face acest lucru datorită unui senzor incredibil de 64Mpx, zoom optic hibrid 3x și funcției unice Super Resolution Zoom cu zoom 30x, care este îmbunătățită și mai mult de inteligența artificială.

Fotografii clare și de înaltă calitate chiar și noaptea
Surprinde fotografii de calitate uimitoare, cu un minim de estompare și zgomot, chiar și noaptea. Folosește pur și simplu modul Bright Night de ultimă generație, care utilizează inteligență artificială avansată și senzori de imagine mai mari în sistemul de camere uimitor Galaxy S20+. Telefonul face mai multe fotografii simultan și le combină într-una singură, cu o calitate excepțională.

Videoclipuri perfect clare datorită rezoluției super înalte 8K
Capturează-ți experiențele la o rezoluție ultra-fină de 8K, un nivel de detaliu întâlnit doar la cele mai bune și mai performante televizoare QLED de la Samsung. Așadar, poți fi sigur că videoclipurile detaliate și super-clare pe care le surprinzi pe Galaxy S20+ vor arăta grozav pe ecranele gigantice și nu se vor demoda niciodată.

Alegeți formatul perfect după apăsarea butonului declanșator
Modul revoluționar Single Take duce fotografia ta la un nivel complet nou. Fotografia va fi capturată timp de până la 10 secunde, iar inteligența artificială avansată va pregăti apoi sugestii pentru forma finală. Nu numai că vei avea de ales între diferite raporturi de aspect, dar, de exemplu, vei putea crea o fotografie portret cu fundal neclar dacă Galaxy S20+ detectează că ai fotografiat o persoană. Telefonul poate chiar crea automat efecte video pentru tine.

Jocuri fără compromisuri la calitate superioară
Bucură-te de jocuri mobile pe un ecran Infinity-O superb de 120Hz, care face ca fiecare victorie să se simtă mai bine ca niciodată. Galaxy S20+ oferă performanțe de top - procesorul său avansat folosește inteligența artificială și funcționează perfect cu o memorie RAM mare. Imaginea este fluidă, iar răspunsul tactil este super rapid, așa că te poți bucura de jocurile tale preferate fără întârziere. Nici măcar nu trebuie să aștepți să se încarce - folosește funcția Quick Launch, care lansează imediat anumite aplicații și jocuri.

Filmare extrem de stabilă
Galaxy S20+ folosește o tehnologie similară cu cea a camerelor de acțiune. Senzorul mai mare, combinat cu stabilizatorul optic de imagine (OIS), asigură o calitate și o fluiditate ridicate chiar și a scenelor de acțiune cele mai tremurate, transformând filmările într-un succes pentru prieteni și pe rețelele sociale.

Securitate precisă a tuturor datelor dumneavoastră
Samsung Knox, o soluție profesională de securitate, vă protejează telefonul atât împotriva software-ului, cât și a hardware-ului. Samsung a dezvoltat chiar și un procesor special securizat pentru Galaxy S20+, pentru a vă păstra în siguranță codul PIN, modelul de cod și parola.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 186 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Exynos 990 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.7 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 500114 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Quad HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | LTE CAT20 |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 12 Mpx + 12 Mpx + 64Mpx + TOF |
| Optický Zoom: | 3x |
| Selfie fotoaparát: | 10 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 45 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
