Samsung Galaxy S21+ 5G 128GB
Cod: 13679Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy S21+ 5G
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
O galaxie de experiențe spectaculoase
Urmărești conținut de la YouTuberi și vloggeri de succes? Devino și tu unul! Galaxy S21 5G și Galaxy S21+ 5G aduc echipamente foto și video profesionale, cu rezoluție cinematografică 8K, posibilitatea de a crea fotografii direct din videoclipuri sau de a face fotografii cu o cameră precisă de 64MP. În plus, divertismentul tău va fi susținut de cel mai rapid cip Galaxy și de o baterie care poate face față chiar și celei mai solicitante zile.

Un afișaj pe care vei dori să-l vezi
Ecranul Galaxy S21 5G și Galaxy S21+ 5G este bijuteria coroanei dispozitivului. Ecranul Dynamic AMOLED 2X de 120Hz răspunde cu precizie și optimizează rata de reîmprospătare în funcție de ceea ce faci pe smartphone. De la fotografii și videoclipuri la jocuri și alte elemente vizuale, conținutul tău preferat - de la fotografii și videoclipuri la jocuri și multe altele - este redat în cele mai fine detalii, cu culori vibrante care te vor uimi.

Făcut pentru aventură
Galaxy S21 5G/Galaxy S21+ 5G nu se va opri la nimic. Ia-l în cele mai sălbatice aventuri ale tale cu cea mai durabilă sticlă Gorilla Glass Victus de pe față, care este și mai rezistentă la zgârieturi. La S21+ 5G, sticla Victus protejează chiar și spatele, iar la S21 5G, este fabricată din policarbonat Glastic ranforsat.

Descoperă detalii ascunse anterior
Pornește într-o aventură cu echipamentul foto profesional de la Galaxy. Camera principală de 64MP surprinde momentele din viața ta cu precizie, descoperind toate nuanțele subtile și redându-le în detalii vibrante și colorate.

Calitate video 8K revoluționară
Videoclipuri la o calitate uimitoare, de 4 ori mai bună decât 4K. Creați conținut video 8K la 24 de cadre pe secundă, comparabil cu filmările profesionale. Aveți o oportunitate unică în viață de a surprinde un moment minunat? Cu 8K Video Snap, puteți avea un videoclip și o fotografie clară în același timp.

Gata cu videoclipurile tremurânde
Indiferent de acțiunea pe care o desfășori pe vlog, ține-ți Galaxy S21 5G/Galaxy S21+ 5G la îndemână. Cu inovatoarea stabilizare AI Super, aceasta elimină tremurul imaginii, iar videoclipurile rezultate sunt la fel de fluide ca atunci când folosești un gimbal. În plus, poți filma chiar și în condiții de iluminare imperfectă - rata dinamică a cadrelor de 60 FPS asigură videoclipuri uimitor de fluide chiar și în lumină slabă.

Întotdeauna pe primul loc
Cu Galaxy S21 5G și Galaxy S21+ 5G, primul rând este al tău! Zoom-ul digital 30x te plasează chiar în mijlocul acțiunii și surprinde fotografiile la o calitate fără precedent. Blocarea zoom-ului ajută la stabilizarea fotografiei dacă îți tremură mâna.

Nu vei mai avea nevoie de bliț.
Descoperă colțurile romantice ale orașului noaptea și surprinde fotografii uimitor de colorate chiar și în lumină slabă. Camera telefonului tău Samsung este perfectă pentru fotografie nocturnă.

Baterie și performanță pe care te poți baza
Profită la maximum de Galaxy S21 5G și Galaxy S21+ 5G – nu-ți face griji cu privire la durata de viață a bateriei. Dispozitivul este echipat cu o baterie inteligentă, de până la 4800 mAh, cu încărcare wireless rapidă, care, datorită ecranului și procesorului eficient din punct de vedere energetic, îți va rezista mai mult de 24 de ore. Procesorul de 5nm asigură viteză mare, performanță ridicată și mai multă inteligență. În plus, dispozitivul este rezistent la apă și praf, ceea ce garantează standardul de rezistență IP68.

Ecran mai mare, eficiență sporită în muncă
Bucură-te de aplicațiile tale preferate de pe telefon pe ecranul mare al PC-ului tău cu Windows 10. Conectează-ți dispozitivele folosind Link to Windows, fixează aplicațiile în meniul Start sau în bara de activități și începe să lucrezi eficient.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 202 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Exynos 2100 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.9 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 749300 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED 2X |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 64 Mpx |
| Optický zoom: | 3x |
| Selfie fotoaparát: | 10 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 800 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 Mpx |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
