Samsung Galaxy S21 5G 128GB
Cod: 13677Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy S21 5G
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
O galaxie de experiențe spectaculoase
Cu revoluționarele Galaxy S21 5G și Galaxy S21+ 5G, vei deveni un maestru al fotografiei și video. Experimentează adevărata perfecțiune a rezoluției 8K, o rezoluție comparabilă cu cea cinematografică. Fă fotografii direct din videoclipurile pe care le creezi, creează imagini de top cu camera de 64MP și bucură-te de jocuri captivante și fluide datorită celui mai rapid cip de pe Galaxy. Pe scurt, distrează-te oricum dorești - o baterie robustă îți va oferi suficientă energie pentru a te ține toată ziua.
O avalanșă de culori strălucitoare și nuanțe subtile
Vizionarea fotografiilor de familie, vizionarea filmelor de succes, jocuri avansate din punct de vedere grafic, multitasking la serviciu... Indiferent dacă vă distrați sau lucrați cu Galaxy S21 5G și Galaxy S21+ 5G, ecranul Dynamic AMOLED 2X de 120Hz, extrem de fluid, oferă cele mai vibrante culori, o luminozitate echilibrată în orice condiții de iluminare și cele mai fine detalii. De asemenea, ecranul avansat optimizează rata de reîmprospătare în funcție de ceea ce faceți la fiecare atingere, economisind durata de viață a bateriei.
Rezistent la zgârieturi
Tehnologiile special dezvoltate pentru cea mai durabilă sticlă Gorilla Glass Victus™ asigură o rezistență și mai mare la zgârieturi - atât pe față, cât și pe spate.
Magia ascunsă în detalii
Fiecare utilizator va adora să facă fotografii cu Galaxy S21 5G și Galaxy S21+ 5G. Fotografiile profesionale sunt ușor accesibile cu o cameră precisă de 64MP care surprinde fiecare detaliu din fotografiile tale.
Video și foto 8K în același timp
Oferă videoclipurilor tale de 4 ori mai mulți pixeli decât 4K și înregistrează la 24 de cadre pe secundă cu suport 8K. Apoi, cu 8K Video Snap, poți transforma cu ușurință videoclipul într-o fotografie statică, menținând în același timp calitatea. Acum nu mai trebuie să te decizi dacă să înregistrezi sau să faci o fotografie a momentului - cu 8K Video Snap, poți face ambele lucruri.
Construit pentru acțiune
Indiferent de aventura în care te afli, nu-ți lăsa smartphone-ul acasă. Cu Super Stabilizare, poți crea videoclipuri super fluide care ar face de rușine un videograf profesionist. Inteligența artificială avansată elimină tremurul filmărilor, rezultând imagini perfect fluide. 60 fps asigură o fluiditate excelentă a videoclipurilor chiar și în condiții de lumină slabă. Telefonul ajustează automat rata de cadre pe secundă, astfel încât să te poți bucura de videoclipuri senzaționale zi și noapte.
Măriți pentru detalii
Nicio scenă nu va fi vreodată departe. Apropiați-vă de subiect cu zoomul digital 30x, care vă teleportează chiar în mijlocul acțiunii. Apoi, pentru rezultate de 100%, Zoom Lock stabilizează fotografia dacă vă tremură mâna.
Fotografii senine de noapte
Fotografia nocturnă este ceva ce orice iubitor de noapte va adora. Creați fotografii romantice care nu vor ajunge învăluite în întuneric, fără a utiliza un bliț puternic și orbitor.
Performanță care durează
Multitasking-ul, cele mai recente titluri de jocuri și alte sarcini solicitante din punct de vedere grafic sunt gestionate cu ușurință de procesorul de 5nm, care aduce viteză mai mare, mai multă putere și chiar mai multă inteligență. Dispozitivul este, de asemenea, echipat cu o baterie inteligentă de 4000mAh care te susține în tot ceea ce îți place mai mult de 24 de ore. Când se descarcă, va reveni la 100% la viteza fulgerului datorită suportului pentru încărcarea wireless rapidă. Telefonul este chiar rezistent la praf și apă, deoarece are un standard de rezistență IP68.
Lucrul cu telefonul pe computer
Bucură-te de aplicațiile tale mobile pe PC-ul tău cu Windows 10. Funcția Link to Windows facilitează conectarea PC-ului la smartphone, astfel încât să poți interacționa cu conținutul telefonului pe ecranul mare al desktopului. Pur și simplu adaugă aplicațiile tale preferate în meniul Start sau în bara de activități și începe.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 171 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Exynos 2100 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.9 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.2" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED 2X |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 64 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
