Samsung Galaxy S21 FE 5G 256 GB
Cod: 13676Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy S21 FE 5G
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Spune salut unui telefon inspirat chiar de fani. La fel ca S20, Galaxy S21 FE 5G este plin de funcții și capabilități, Galaxy S21 FE 5G fiind cel mai puternic. Ecran vibrant AMOLED dinamic 2X de 6,4" cu rată de reîmprospătare super fluidă de 120Hz, ceea ce este excelent pentru a te conecta cu prietenii, a viziona emisiunile sau transmisiunile în direct preferate și a câștiga experiențe noi.
Este, de asemenea, susținut procesor ultra-puternic Qualcomm Snapdragon 888 și o cameră principală de calitate profesională cu 3 obiective pentru a surprinde lumea din jurul tău în detaliu. Toate acestea într-un design frumos care se potrivește rapid cu orice ținută și devine companionul tău neprețuit de zi cu zi.
Avantajele Galaxy S21 FE 5G
- Mai multă performanță și consum optim cu Procesorul Snapdragon 888
- Superrapid Ecran dinamic AMOLED 2x de 120Hz
- Caracteristici excelente pentru fotografie de zi și de noapte
- Suport pentru rețele 5G
- Cameră cu zoom optic
Protecție excelentă a afișajului
Nu lăsa teama de a-ți sparge accidental ecranul să te împiedice în aventurile tale zilnice. Oriunde ai merge cu Samsung-ul tău Galaxy S21, Bazați-vă pe durabilitatea ridicată a sticlei Gorilla Glass Victus – cel mai puternic încorporat vreodată într-un smartphone Samsung Galaxy.
Biletul tău către lumea fotografiei profesionale
Fă fotografii pe care prietenii tăi și lumea întreagă le vor admira. Datorită prezenței unei camere spate de calitate profesională cu 3 obiective și zoom optic 3x Vei obține fotografii și videoclipuri incredibil de realiste, cu o cantitate uluitoare de detalii - fie că este vorba de panorame, portrete care îți reflectă perfect personalitatea sau surprinderea momentului culminant al unei ieșiri în oraș cu partenerul sau prietenii.
Selfie-uri grozave fără filtre? Un fleac
Fă selfie-uri care vor arăta întotdeauna grozav cu Cameră frontală de 32MP cu diafragmă f/2.2Rezultatul va fi evidențiat și rafinat, trăsăturile feței tale fiind evidențiate chiar și fără utilizarea filtrelor, care nu vor trebui să acopere imperfecțiunile - nu vor exista.
Vloggerii și streamerii vor putea străluci
Creează conținut profesional, fie că transmiți jocul tău preferat pe Twitch sau faci vloguri despre subiecte dragi inimii tale. Extra în timp ce filmezi veți putea comuta dinamic între camerele individualeși surprinde o reacție imediată care te aduce mai aproape de inimile publicului tău.
Autoportret noaptea ca ziua
Asta să cumperi selfie nocturn clar Este aproape imposibil pe un telefon? Nu și pentru Samsung Galaxy S21 FE 5G. Camera frontală de 32MP îți permite să evidențiezi chiar și cele mai slabe lumini din scenă, în timp ce inteligența artificială aduce mai multă culoare și detalii fiecărei cadre, surprinzând mai puțin zgomot și mai mult din tine.
Concentrați-vă pe aspectele importante ale fotografiei
Cu tehnologie Space Zoom 30X Cu camera din spate, poți realiza o fotografie de aproape din ultimele rânduri ale unui stadion de fotbal. Acest lucru îți permite să descoperi mai multe detalii ascunse în fotografie și, de asemenea, să reduci tremurul imaginii chiar și atunci când faci zoom mai mult, datorită funcției inteligente Zoom Lock.
Cel mai rapid cip din seria Galaxy S pentru muncă și divertisment
Cufundă-te în cele mai noi și mai solicitante titluri de jocuri sau bazează-te pe multitasking perfect fluid cu un telefon care se transformă instantaneu într-un birou mobil sau se conectează la computer cu funcția Link. Puterea nestăvilită a procesorului Qualcomm Snapdragon 888 Utilizarea inteligenței artificiale îți va permite să gestionezi mult mai multă muncă și să te distrezi în fiecare zi.
Toată ziua în mișcare, fără a fi nevoie de încărcare
Lucrează, învață și distrează-te fără să-ți faci griji că bateria se va descărca brusc. Capacitate 4.500 mAh Combinat cu un ecran și un procesor eficiente din punct de vedere energetic, te va ține ocupat toată ziua, astfel încât să poți viziona mai multe episoade din serialele tale preferate, să derulezi conținut de pe rețelele sociale sau chiar să organizezi o videoconferință cu colegii. Iar când reușești să descarci complet bateria, o poți reîncărca rapid cu energie nouă folosind încărcarea rapidă de 25W.
Caracteristici cheie
- Smartphone cu ecran Infinity-O AMOLED 2x FHD+ de 6,4"
- Frecvența afișajului panoului este de până la 120 Hz
- Sticlă Gorilla durabilă Victus
- Procesor Snapdragon 888 de înaltă performanță, 8 GB RAM, memorie internă de 256 GB
- Cameră spate: 12 MPx ultra-wide + 12 MP wide + 8 MP cu teleobiectiv (zoom optic 3x)
- Cameră frontală: 32 Mpx pentru selfie-uri
- Baterie de mare capacitate de 4500 mAh (încărcare rapidă de 25 W, încărcare wireless de 15 W), încărcare inversă
- Suport 5G/4G, USB-C, nanoSIM
- Sistem de operare Android
- Rezistență IP68
Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 177 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 888 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | UHD |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
