Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 256 GB
Cod: 13682Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Magnific. În orice fel.
Cel mai rapid cip de pe Galaxy, cea mai puternică sticlă, suport 5G și autonomie a bateriei care durează o zi întreagă în unicul Galaxy S21 Ultra 5G. Experimentează videoclipuri și fotografii de calitate profesională la o rezoluție incredibilă de 8K, care rivalizează cu filmările cinematografice.

Frumusețea fiecărui pixel
Indiferent dacă folosești smartphone-ul pentru divertisment sau pentru serviciu, te poți aștepta la un ecran Dynamic AMOLED 2X mare și vibrant, care redă fiecare pixel al conținutului tău. Cei 1.500 de niți și volumul de culoare 100% asigură culori cu adevărat realiste și o imagine clar vizibilă chiar și în lumina soarelui. Derularea perfect fluidă pe rețelele sociale este rezultatul unei rate de reîmprospătare de 120Hz, optimizată în funcție de conținutul specific afișat, economisind astfel bateria dispozitivului.

Făcut pentru aventură
Galaxy S21 Ultra 5G nu se va opri la nimic. Ia-l în cele mai sălbatice aventuri ale tale cu Gorilla Glass Victus, cea mai durabilă sticlă a noastră de până acum, atât pe față, cât și pe spate, pentru o rezistență și mai mare la zgârieturi.

Rezoluție revoluționară de 108MP
Cu echipamentul foto profesional de la Samsung, vă puteți umple albumele de familie și profilurile de pe rețelele sociale cu imagini uimitor de detaliate și realiste. Rezoluția de 108MP scoate în evidență nuanțele subtile din fotografiile dvs. și veți găsi detalii surprinzător de clare în creațiile dvs. chiar și după mărire și decupare. Datele bogate în culori asigură o claritate și o culoare superioare, chiar și în lumina soarelui.

Calitate video 8K revoluționară
Videoclipuri la o calitate uimitoare, de 4 ori mai bună decât 4K. Creați conținut video 8K la 24 de cadre pe secundă, comparabil cu filmările profesionale. Aveți o oportunitate unică în viață de a surprinde un moment minunat? Cu 8K Video Snap, puteți avea un videoclip și o fotografie clară în același timp.

Gata cu videoclipurile tremurânde
Indiferent de acțiunea pe care o surprinzi pe vlog, ține-ți Galaxy S21 Ultra 5G la îndemână. Cu inovatoarea stabilizare AI Super, aceasta elimină trepidațiile și oferă videoclipuri fluide, asemănătoare cu cele ale unui gimbal. În plus, poți filma în condiții de lumină slabă cu o rată dinamică de cadre de 60 FPS pentru videoclipuri incredibil de fluide, chiar și în lumină slabă.

Zoom dublu pentru și mai multe detalii
Apropiați-vă de subiect fără să vă mișcați. Galaxy S21 Ultra 5G oferă două zoom-uri de ultimă generație, cu zoom optic de 3x și 10x. Acestea se comută automat în funcție de nivelul de zoom, plasându-vă întotdeauna în mijlocul acțiunii datorită unui obiectiv revoluționar cu pliere dublă și a unei rezoluții înalte cu inteligență artificială.

Fotografie nocturnă impregnată de lumină
Aventura nu doarme niciodată. Nici măcar noaptea. Fii pregătit să surprinzi momente de neuitat cu Galaxy S21 Ultra 5G, care evocă fotografii romantice chiar și în lumină slabă. Senzorul Bright Night permite pătrunderea cantității optime de lumină și elimină zgomotul. Controlează viteza obturatorului și creează fotografii senzaționale ziua sau noaptea.

Echipamente care te vor uimi
Tot ce ai nevoie pentru un viitor mai luminos, într-un singur smartphone. Suport 5G, inteligență artificială de 2 ori mai rapidă, GPU cu 35% mai rapidă, stocare de până la 512 GB, baterie de 5000 mAh, rezistență la apă IP68. Dar asta nu e tot - telefonul este echipat și cu primul procesor de 5 nm dintr-un dispozitiv Galaxy, care îmbină puterea uluitoare și viteza fulgerătoare într-un micro-chipset. Rezultatul este un dispozitiv cu adevărat inteligent, care te va uimi cu viteza sa.

Ecran mai mare, eficiență sporită în muncă
Bucură-te de aplicațiile tale preferate de pe telefon pe ecranul mare al PC-ului tău cu Windows 10. Conectează-ți dispozitivele folosind Link to Windows, fixează aplicațiile în meniul Start sau în bara de activități și începe să lucrezi eficient.

Seria Galaxy S este compatibilă pentru prima dată cu S Pen
Un caiet digital, un jurnal și o trusă de instrumente pentru pictură creativă pot fi acum în buzunar cu Galaxy S21 Ultra 5G. S Pen-ul, vândut separat, are un vârf extrem de precis, cu o latență atât de scăzută încât este comparabil cu un stilou obișnuit pe hârtie. Profitați la maximum de acest ecran premium pentru smartphone - cu S Pen-ul sau alte stylus-uri compatibile cu Wacom.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 228 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Exynos 2100 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.9 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 754500 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | Quad HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED 2X |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Laserové ostření |
| Optický zoom: | 10x |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx + 10 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 40 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
