Samsung Galaxy S22+ 5G 256GB
Cod: 13686Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy S22+ 5G 256 GB
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.

Descoperă frumusețea nopții cu Nightography
Capturează atmosfera magică a vieții de noapte, bucură-te de grafica epică a unui joc nou sau ușurează-ți volumul de muncă cu una dintre inovațiile cu care sunt dotate telefoanele din seria Galaxy S22. Ecranul Infinity-O te va cufunda în conținutul tău preferat cu fluiditatea și strălucirea sa chiar și într-o zi însorită, în timp ce performanța premium a cipului de 4nm cu tehnologie Ray Tracing aduce eficient jocurile de consolă pe telefonul tău. Modulul foto triplu și camera frontală pentru selfie-uri vor încânta orice iubitor de fotografii de calitate, iar tu vei vedea imagini de înaltă calitate chiar și în condiții de iluminare slabă. Toate acestea sunt incluse într-un corp minimalist, elegant, cu un profil subțire, care oferă și o rezistență ridicată la accidente ocazionale, praf și capriciile vremii.

Concentrat pe tine
Ai făcut un portret cu prietenii tăi care arată perfect pentru înrămare, dar subiectul sau trecătorul aleatoriu din fundal îl strică? Software-ul avansat al Galaxy S22 îți permite să elimini manual orice elemente care te distrag de la subiectul principal de interes, astfel încât doar tu și prietenii tăi să deveniți vedetele fotografiilor tale.

Imagine superbă cu o luminozitate uluitoare
Nu te vei sătura de spectacolul captivant de pe ecranul avansat Infinity-O Dynamic AMOLED 2X. Fiind unul dintre cele mai luminoase ecrane de la Samsung, oferă o vizibilitate și o lizibilitate excelente chiar și în lumina directă a soarelui, în timp ce tehnologia Vision Booster elimină strălucirea nedorită, asigurând culori bogate și vibrante și un contrast echilibrat în orice moment. În plus, Galaxy S22 se mândrește cu o rată de reîmprospătare adaptivă ecologică de 48-120Hz, care se ajustează inteligent la conținutul pe care îl vizionezi - oferind imagini perfect fluide, fără a solicita excesiv bateria.

Proiectează direct de pe telefon cu oglindire
Oferă-le videoclipurilor tale spațiul pe care îl merită. Funcția practică Smart View îți permite să oglindești instantaneu conținutul smartphone-ului pe un ecran mai mare, fie că este vorba de televizor, monitorul PC-ului sau alte dispozitive Galaxy, precum Galaxy Tab S8 Ultra. Aventurile în familie și videoclipurile amuzante cu animale de companie capătă o cu totul altă dimensiune – la propriu.

Comunicare impecabilă cu PC-ul
Deschide aplicația de pe telefon direct pe computer și renunță la procesul plictisitor de conectare și copiere a fișierelor. Sincronizarea cu PC-ul este rapidă, ușoară și poți apoi să comuți între dispozitive fără să ratezi nimic. Iar cu Aplicații recente, proiectele tale sunt întotdeauna la doar o atingere distanță.

Performanță uluitoare de la cel mai rapid cip de pe Galaxy
Vei reda în streaming un joc solicitant, vei edita un videoclip lung sau vei seta un ritm de lucru alert? Vei fi susținut de puterea nestăvilită a cipului de 4nm, pe care te poți baza pe deplin chiar și în situații tensionate. Mai mult, jocurile tale vor arăta mai bine ca niciodată - cipul grafic inovator cu suport pentru arhitectura RDNA 2 de la AMD, împreună cu tehnologia Ray Tracing, te va atrage într-o lume realistă plină de iluminare randată precis, culori vibrante și contrast profund. Galaxy S22 schimbă regulile jocului jocurilor mobile.

Cadru solid din aluminiu, armură de sticlă
Carcasa rezistentă a telefonului Galaxy S22 îți permite să-ți iei smartphone-ul cu tine oriunde te duci, fără să-ți faci griji. Este protejată de deteriorări cauzate de căzături, lovituri și zgârieturi datorită unei combinații de aluminiu Armor și cea mai avansată sticlă Corning Gorilla Glass Victus+ pe partea din față și din spate a dispozitivului. Și este rezistentă la praf și apă, având un rating IP68.

Datele dumneavoastră sunt complet securizate
Toate informațiile tale personale și de serviciu sunt întotdeauna protejate de platforma robustă de securitate Samsung Knox. Nu trebuie să-ți faci griji cu privire la datele tale biometrice, care sunt blocate în Knox Vault, sau la fișierele tale sensibile, care sunt protejate de Secure Folder. În plus, tabloul de bord îmbunătățit Permissions Manager îți spune ce aplicații te urmăresc sau îți stochează datele și îți permite să modifici setările implicite conform preferințelor tale.

Migrare ușoară de la un alt sistem de operare
Transferă tot ce îți pasă pe Galaxy S22 – contacte, note, fișiere, fotografii… Cu Smart Switch, întregul proces este rapid și ușor, chiar dacă ai avut anterior un alt sistem de operare. Copierea manuală și îndelungată este de domeniul trecutului.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 195 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Exynos 2200 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED 2X |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Optický zoom: | 3x |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 10 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 45 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
