Samsung Galaxy Z Flip3 5G 8GB/256GB
Cod: 17108Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy Z Flip3 5G 8GB/256GB
Acesta este un Samsung second-hand.
Este posibil să comandați diferite culori.
Produsul poate fi comandat în negru, bej, verde sau violet.
Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
Stare telefon: Folosit.
Este clasificat ca A-B (poate prezenta o ușoară uzură).
Telefonul este la comandă.
În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
Garanție de 12 luni.
Primul telefon pliabil impermeabil din lume
Evoluție în revoluție. Exact asta este Galaxy Z Flip3 5G - un smartphone pliabil premium care încape confortabil chiar și în cele mai mici buzunare. Când este pliat, oferă un ecran Infinity Flex de 6,7" cu o rată de reîmprospătare de 120Hz pentru o mișcare ultra-fluidă în timp ce răsfoiți aplicațiile preferate sau jucați cele mai recente jocuri. Selfie-urile perfecte vă vor permite să le faceți complet hands-free, iar ecranul extern practic vă va afișa instantaneu o previzualizare a acestora. Iar atunci când mergeți în plimbări lungi sau călătorii, designul rezistent la apă cu o carcasă exterioară ranforsată va face față în mod fiabil oricăror capricii meteorologice.
La ce te poți aștepta?
- design pliabil premium
- Ecran Infinity Flex de 6,7" cu rată de reîmprospătare de 120Hz
- cameră duală spate cu unghi ultra-larg de 12Mpx și obiectiv standard de 12Mpx
- afișaj extern practic
- design impermeabil (IPX8) cu șasiu exterior ranforsat;
Arată-ți adevăratele culori
Preferi un telefon în culori strălucitoare sau un clasic negru elegant? Galaxy Z Flip3 5G îți aduce un design interesant de la care nici tu, nici cei din jur nu vă veți lua ochii. Disponibil în mai multe opțiuni de culoare, poți alege cu încredere telefonul care se potrivește exact stilului tău.
Încape în buzunare mici
Un smartphone premium de dimensiuni normale care încape chiar și în cele mai mici buzunare. Pliat, Galaxy Z Flip3 5G măsoară doar 4,2 inci, așa că se potrivește în haine care au suficient spațiu pentru corpul tău.
Marile evenimente pe micul ecran
Verifică mesajele primite, fă fotografii frumoase, redă muzică și multe altele fără a fi nevoie să deschizi telefonul. Ecranul extern de 1,9" îți afișează în mod convenabil toate notificările importante din aplicații și îți permite să interacționezi cu ușurință cu acestea. Personalizează ecranul pentru a se potrivi nevoilor tale sau creează-ți propriul ecran de la zero, cu o varietate de stiluri și culori.
Mișcare perfect fluidă cu un afișaj de 120Hz
Pregătește-te să experimentezi cea mai fluidă derulare a aplicațiilor tale preferate pe ecranul Infinity Flex de 6,7" cu rezoluție de 120Hz. Acesta optimizează inteligent chiar și rata de reîmprospătare în funcție de conținutul pe care îl vizualizezi și, împreună cu tehnologia de afișare Dynamic AMOLED 2X, oferă cel mai viu, vibrant și fluid afișaj din istoria Galaxy Z.
Fă selfie-uri frumoase cu ecranul extern
Nu ai timp să despachetezi telefonul? Nicio problemă. Surprinde cu ușurință selfie-uri frumoase cu camera duală principală, cu obiective ultra-wide de 12MP și standard de 12MP, apoi previzualizează-le convenabil pe ecranul extern. Eliberează declanșatorul cu o singură apăsare a butonului lateral de volum, astfel încât să nu ratezi nicio fotografie importantă.
Unghiuri de filmare pur și simplu perfecte
Realizarea de instantanee cu modul Single Take nu a fost niciodată mai ușoară. Trebuie doar să setezi telefonul la unghiul dorit, să îl așezi pe o suprafață plană și să faci selfie-uri perfecte fără a folosi mâinile. Algoritmii avansați de inteligență artificială se asigură că tot ceea ce faci arată grozav de prima dată.
Construiește. Pregătește. Fă fotografii.
Fotografii frumoase în orice situație. Așezați Galaxy Z Flip3 5G pe o suprafață plană, iar Modul Flex acționează ca un trepied practic, menținând un unghi constant și stabilizând camera, astfel încât să puteți surprinde frumusețea lumii din jurul vostru, ziua și noaptea, fără a fi nevoie de un trepied.
Telefon ud? Se va îmbiba.
Sparge valurile cu primul smartphone pliabil impermeabil, cu grad de protecție IPX8. Aceasta înseamnă că poate rezista în apă dulce până la 1,5 metri adâncime timp de 30 de minute, așa că este perfect pentru a fi luat la piscină pe o pătură sau pentru a te plimba prin ploaie torențială.
Frumusețea întâlnește durabilitatea
Un telefon uimitor ar trebui să rămână uimitor cât mai mult timp posibil. De aceea, stratul protector exterior al Galaxy Z Flip3 5G este fabricat cu cea mai durabilă tehnologie posibilă - inclusiv un panou frontal acoperit cu sticlă Corning Gorilla Glass Victus durabilă. Așadar, puteți pune telefonul în siguranță în buzunar sau în geantă și vă puteți continua aventura zilnică.
La fel de flexibil ca tine
Ecranul principal este fabricat din sticlă ultra-subțire Samsung — cea mai mare inovație în tehnologia ecranelor flexibile de până acum. Adăugarea unui strat suplimentar de panou și a unei folii protectoare asigură o durabilitate cu până la 80% mai mare decât înainte, rezistând cu ușurință la până la 200.000 de plieri.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung Galaxy Z Flip |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 183 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.84 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED 2X |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IPX8 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 10 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 300 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
