Samsung Galaxy Z Fold2 5G 256 GB
Cod: 17112Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy Z Fold2 5G 256 GB
Acesta este un Samsung second-hand.
Este posibil să comandați diferite culori.
Produsul poate fi comandat în culorile bej și negru.
Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
Stare telefon: Folosit.
Este clasificat ca A-B (poate prezenta o ușoară uzură).
Telefonul este la comandă.
În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
Garanție de 12 luni.
Smartphone-ul care schimbă viitorul mobil
Sticla flexibilă și mecanismul precis de pliere îi vor uimi pe toți cei care văd noul Galaxy Z Fold2 5G. Bineînțeles, oferă și performanțe fără compromisuri, caracteristici de top, autonomie a bateriei pe tot parcursul zilei și un design premium.

Îmbinare ascunsă proiectată inteligent
O balama ascunsă îți permite să deschizi Galaxy Z Fold2 5G în diferite unghiuri, pentru a se potrivi nevoilor tale. Designul ingenios al mecanismului CAM asigură că fiecare pliere și depliere este perfect lină.

Alegeți unghiul potrivit
Poate că nu vrei să lași jos noul tău Fold2 5G... dar poți. Folosește modul Flex pentru a deschide parțial telefonul, exact ca pe un laptop. Este un suport (și un trepied!) în sine, așa că îl poți așeza pe o suprafață plană pentru apeluri video hands-free, vizionarea de filme și emisiuni TV și realizarea de fotografii perfect stabile. Cu ajustări flexibile ale unghiului, vei avea întotdeauna o vizualizare perfectă.

Un afișaj superb care are grijă de ochii tăi
Ecranul Galaxy Z Fold2 5G emite mai puțină lumină albastră, care poate obosi ochii și perturba ciclul de somn. Această protecție pentru ochi nu afectează calitatea afișajului - în schimb, veți fi complet captivați de reproducerea realistă a culorilor de care vă veți bucura chiar și în lumină exterioară puternică.

Se potrivește perfect în mână și este protejat la atingere
Galaxy Z Fold2 5G se simte confortabil și sigur atât în poziția pliat, cât și în cea nepliată, datorită profilului său subțire și colțurilor rotunjite. Deblocarea este, de asemenea, ergonomică, cu amprenta ta unică. Senzorul este amplasat convenabil pe lateral, astfel încât să îl ai mereu la îndemână.

Un ecran pe care jucătorii îl vor adora
Chiar și cele mai pline de acțiune scene de joc vor fi perfect fluide pe ecranul principal, cu o rată de reîmprospătare de până la 120 Hz. În plus, puteți achiziționa opțional un controller Bluetooth și căști Galaxy Buds Live pentru a vă cufunda în acțiune.

Difuzoare duale de înaltă calitate
Două difuzoare de pe marginile ecranului oferă un sunet stereo uimitor. Alege dacă vrei să vizionezi conținut multimedia sau să joci jocuri pe ecranul principal sau pe cel extern. Sunetul va fi întotdeauna bogat, vibrant și complet captivant.

Suport pentru rețele 5G ultra-rapide
Descărcați, încărcați și redați în flux la viteze fulgerătoare. Galaxy Z Fold2 5G este pregătit pentru sosirea noilor rețele 5G, astfel încât să puteți profita din plin de ele imediat ce apar. Și, bineînțeles, Wi-Fi-ul este, de asemenea, incredibil de rapid și stabil.

Baterie dublă cu gestionare inteligentă a energiei
Galaxy Z Fold2 5G dispune de o baterie luxoasă de 4.500 mAh. Deși bateria funcționează ca o singură unitate, este împărțită în jumătate pentru a menține telefonul echilibrat și subțire. Cu o gestionare inteligentă a energiei, Fold2 este cât se poate de eficient și poate rezista toată ziua.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung Galaxy Z Fold |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 279 |
| Počet SIM: | 1 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android 10 |
| Procesor: | Snapdragon 865+ |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.1 GHz |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 7.6" |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IPX8 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | UHD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 10 Mpx + 10 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | 11 W |
