Samsung Galaxy Z Fold3 5G 12GB/256GB
Cod: 17115Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy Z Fold3 5G 12GB/256GB
Acesta este un Samsung second-hand.
Este posibil să comandați diferite culori.
Produsul poate fi comandat în verde, gri și negru.
Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
Stare telefon: Folosit.
Este clasificat ca A-B (poate prezenta o ușoară uzură).
Telefonul este la comandă.
În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
Garanție de 12 luni.
Descriere detaliată a produsului
Rămâi conectat cu stil cu ecranul pliabil premium Galaxy Z Fold3 5G. Experimentează o nouă modalitate de a vizualiza conținut pe ecranul Infinity Flex de 7,6" cu o rată de reîmprospătare de 120Hz și culorile frumoase ale tehnologiei Dynamic AMOLED 2X. Profită de conectivitatea 5G ultra-rapidă, realizează fotografii de neuitat cu 5 camere sau ia notițe cu primul S Pen pentru un dispozitiv pliabil. Modul Split Screen oferă mai mult spațiu pentru multitasking, iar un ecran extern practic te informează imediat despre notificările primite ale aplicațiilor, chiar și atunci când este pliat. Toate acestea și multe altele într-un design durabil, cu protecție IPX8 împotriva stropirii și cea mai rezistentă ramă din aluminiu de până acum.
La ce te poți aștepta?
- Ecran Infinity Flex de 7,6" cu rată de reîmprospătare de 120Hz
- Conexiune 5G
- imagini de neuitat cu 5 camere
- spațiu pentru multitasking cu modul Split Screen
- Design durabil cu grad de protecție IPX8
Se potrivește vieții tale
Culori care nu se demodează niciodată. Galaxy Z Fold3 5G este gata să strălucească cu un design modern, elegant și trei nuanțe clasice care vor atrage imediat atenția ta și a celor din jur. Mai mult, frumusețea este combinată cu durabilitatea - datorită designului său ranforsat, telefonul poate face față căderilor de până la 2 metri și zgârieturilor, având partea din față și din spate acoperită cu Corning Gorilla Glass Victus - cea mai durabilă sticlă de pe un dispozitiv Galaxy Z.
Descoperă o nouă modalitate de a viziona conținut
Profitați la maximum de superbul ecran AMOLED Infinity Flex de 7,6" cu o rată de reîmprospătare de 120Hz și o vizualizare perfectă, cu posibilitatea de a face camera să dispară dedesubt. Absența unei găuri pentru obiectivul camerei și raportul de aspect uluitor de 22,5:18 înseamnă un singur lucru - o experiență de vizionare întotdeauna perfectă și completă, care nu va fi perturbată de nimic și vă va cufunda perfect în acțiune.
Experiență naturală de scriere cu S Pen și modul Flex
Experimentează o experiență de scriere sau desen complet naturală cu primul S Pen de pe un dispozitiv pliabil. Acesta îți oferă o precizie de neegalat și transformă instantaneu textul scris de mână în scriere digitală clasică. Modul Flex îți permite să împarți ecranul în două jumătăți, astfel încât să poți face mai multe lucruri simultan - cum ar fi apeluri video în jumătatea superioară și luarea de notițe în partea inferioară. Este ușor să-ți transformi telefonul într-un birou mobil și să faci mai multe în mai puțin timp. S Pen-ul nu este inclus și se vinde separat.
Mai multe demonstrații. Mai multe victorii.
„Mișcarea perfect fluidă în toate aplicațiile și jocurile tale va fi asigurată de rata de reîmprospătare de 120Hz pe ecranele principale și externe. Datorită acestora, te poți bucura pe deplin de animații absolut fluide chiar și în cele mai pline de adrenalină momente și poți obține un avantaj în jocuri față de concurență. Procesorul inovator de 5nm va asigura apoi performanțe ridicate în fiecare situație.”
În apă, în elementul tău
Faceți cunoștință cu primul smartphone pliabil și impermeabil, cu grad de protecție IPX8. Galaxy Z Fold3 5G ține pasul cu tine oriunde ai merge – chiar dacă plouă torențial pe drum sau îl duceți la plajă vara.
Pe cât de puternică pe atât de frumoasă
Frumusețea întâlnește durabilitatea. Coloana vertebrală a acestui telefon de top este rama Armor Aluminum, care este cu 10% mai durabilă și mai ușoară decât înainte și protejează perfect părțile interne ale balamalei telefonului de deteriorare, ținând dispozitivul departe de orice posibilă deteriorare chiar și în momentele de utilizare intensă.
Bucurie cu fiecare compoziție
Ecranul principal este fabricat din sticlă ultra-subțire Samsung — cea mai mare inovație de până acum în tehnologia ecranelor pliabile. Prin adăugarea unui strat suplimentar de panou și a unei folii de protecție, este cu 80% mai durabil decât predecesoarele sale, rezistând cu ușurință până la 200.000 de plieri.
Cinci camere surprind fiecare detaliu
Realizați fotografii de calitate profesională cu cele 5 camere foto – 12MP ultra-wide, 12MP standard, 12MP telephoto, 10MP frontal și încă 4MP ascuns sub ecran. Profitați de modul Flex pentru a face selfie-uri perfecte hands-free sau ieșiți și surprindeți peisajele orașului după lăsarea întunericului cu modul Night Hyperlapse îmbunătățit.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung Galaxy Z Fold |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 271 |
| Počet SIM: | 1 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android 11 |
| Procesor: | Snapdragon 888 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 7.6" |
| Displej - rozlišení: | Quad HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED 2X |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IPX8 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 10 Mpx + 4 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 400 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | 11 W |
