Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12GB/512GB
Cod: 17118Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12GB/512GB
Acesta este un Samsung second-hand.
Este posibil să comandați diferite culori.
Produsul poate fi comandat în auriu, gri și negru.
Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
Stare telefon: Folosit.
Este clasificat ca A-B (poate prezenta o ușoară uzură).
Telefonul este la comandă.
În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
Garanție de 12 luni.
Telefonul pliabil Samsung Galaxy Z Fold4 poate fi operat confortabil cu o singură mână, la fel ca un smartphone obișnuit. Totuși, dacă aveți nevoie de o suprafață de lucru mai mare pentru sarcinile dvs., pur și simplu deschideți telefonul și transformați-l într-o tabletă mai mică, care poate gestiona confortabil lucrul cu mai multe aplicații simultan. Există 5 camere puternice pe carcasa telefonului, cu care puteți crea fotografii și videoclipuri perfecte. Un cip de înaltă performanță de 4nm, împreună cu 12 GB de memorie, asigură o performanță complet fluidă atunci când jucați jocuri și utilizați aplicații. Există, de asemenea, suport pentru conexiune 5G, Wi-Fi 6E și opțiunea de încărcare rapidă. Deoarece telefonul are un spațiu de stocare imens de 1 TB, nu trebuie să vă faceți griji cu privire la stocarea fișierelor mari.

Ușor, subțire și compact
Galaxy Z Fold4 sunt în esențădouă telefoane într-unuldispozitiv, cu aproape aceeași greutate ca modelul obișnuit și mai puțin flexibil. Un telefon elegant de lamateriale ușoareeste uimitor de slab și arecadre minimizate,așa că alunecă ușor în orice buzunar.

Se poate deschide și apleca
Folosindafișaj extern(6,2 inci) poți gestiona multe sarcini cu o singură mână. Dar în ambele mâini, ecranul principal de 7,6 inci se transformă într-unechipamente de ultimă generațiepentru vizionarea videoclipurilor sau multitasking. Și dacă trebuie să aveți ambele mâini libere, pur și simplu puneți telefonul jos șisetați afișajulla unghiul drept.

Construcție foarte durabilă
Smartphone-ul este fabricat din materiale atractive nu doar ca aspect, ci șiprecum și prin rezistența sa.Din cea mai dură sticlăCorning Gorilla Glass Victus+până la solidificarecadru din aluminiuDispozitivul este bine protejat împotriva căzăturilor și zgârieturilor. Telefonul areNivel de protecție IPX8,deci nu-l deranjează să fie scufundat în apă.

Ideal pentru multitasking
Acest telefon este excelent.de asemenea, un ajutor pentru multitasking.Fixează aplicațiile tale preferate în bara de activități, navighează rapid între ele și finalizează-ți sarcinileîn câteva clicuri.Datorită funcției App Pair, puteți lansa până latrei aplicații simultan.

Te vei bucura să te joci
ImensEcran Infinity Flexeste perfect pentru jocuri. Ramele decalate și camera ascunsă asigură că ecranulspațiu maxim,în timp ce rata de reîmprospătare de 120Hz garantează că și jocurile mai solicitanteva funcționa complet fără probleme.De asemenea, vă puteți aștepta la calitateSunet Dolby Atmos.

Fă fotografii ca un profesionist
Cu cameră spate îmbunătățită și funcții modernizateZoom spațial și NightographyGalaxy Z Fold4 a devenit un smartphone pliabil care areechipament fotografic profesional.Profitați de ecranul principal imensca un vizorși îmbunătățește-ți abilitățile fotografice cu ajutorul tehnologiei inteligente.

Dă viață fotografiilor nocturne
Nu e niciodată prea târziu pentru portrete uimitoare. Pe lângă gamatrei camere spateare un telefon șidouă lentile spate,care funcționează împreună și utilizează hardware și software inovatoare. Procesor puternicreînvie inteligent culorileși adaugă mai multă luminozitate fiecărei fotografii, astfel încât să puteți face fotografii și videoclipuri chiar șinoaptea și la amurg.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung Galaxy Z Fold |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 254 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 512 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 7.6" |
| Displej - rozlišení: | Quad HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED 2X |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IPX8 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 10 Mpx + 4 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 400 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | 11 W |
