Samsung Galaxy A31
Cod: 17310Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy A31
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat și în culoarea neagră.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Samsung Galaxy Xcover 3 are o baterie de mare capacitate care îi permite să reziste mult mai mult. Este rezistent la apă și praf, iar capacul din spate este foarte robust. Cu o grosime de 9,95 mm, se potrivește perfect în mână, iar cu butonul lateral inteligent Xcover, vă puteți ușura munca. Cu o conexiune de rețea LTE, puteți descărca la viteze de până la 150 Mbps, puteți juca jocuri, viziona filme sau pur și simplu naviga pe internet.
Durată extinsă de viață a bateriei
Datorită bateriei de mare capacitate, care durează mult mai mult chiar și cu utilizare frecventă, va deveni un companion loial chiar și în drumețiile mai lungi în natură.

Design practic
Cu o grosime mai mică de 1 centimetru, telefonul este ușor de ținut și de utilizat cu o singură mână. Mufa pentru căști și porturile USB sunt impermeabile, chiar și atunci când sunt expuse. Există, de asemenea, o carcasă spate robustă, așa că nu trebuie să vă faceți griji pentru telefon.

Apa și praful nu-i vor strica
Datorită construcției sale durabile cu o carcasă spate solidă, telefonul este rezistent la apă și praf. Îl poți lua pe drumuri prăfuite, la munte, pe pârtii de schi sau pe șantiere fără nicio grijă. Nu-ți mai face griji niciodată pentru telefonul tău mobil!

Control mai ușor cu butonul Xcover
Comenzile au fost concepute pentru a fi cât mai simple posibil. Butonul Xcover din partea stângă a telefonului vă oferă acces la aplicațiile utilizate cel mai frecvent, permițându-vă să vă bucurați de telefon chiar și atunci când purtați mănuși.

Conexiune la rețea extrem de rapidă
Cu conexiunea LTE extrem de rapidă oferită de acest smartphone, navigarea pe internet, vizionarea de filme sau jocurile sunt extrem de rapide și fluide. Nu te vei sătura niciodată de descărcările super rapide!

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung Galaxy X |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 154 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android v4.4 KitKat |
| Procesor: | S.LSI ISLAND Quad Core |
| Procesor - počet jader: | 4 |
| Procesor - frekvence: | 1.2 GHz |
| RAM: | 1 GB |
| Úložiště: | 8 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 32 GB |
| Displej - velikost (palec): | 4.5" |
| Displej - rozlišení: | WVGA |
| Displej - technologie: | LCD |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP67 |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 5 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | HD |
| Selfie fotoaparát: | 2 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 2200 Mpx |
