Samsung Galaxy S4
Cod: 17311Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy S4
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat și în culoarea neagră.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Perfect pentru exterior
Robustețea și sofisticarea merg mână în mână. Galaxy XCover 4s, cu o grosime de 9,7 mm, este construit pentru a rezista rigorilor mediului înconjurător și a ține pasul cu tine atunci când situația devine dificilă. Iar finisajul său antiderapant oferă o senzație plăcută și sigură în mână.

Durabilitate pe care vă puteți baza
Te poți baza pe Galaxy XCover 4s oriunde. Respectă standardele IP68 și MIL-STD 810G, ceea ce îl face suficient de durabil pentru a rezista la condiții dure. Fie că este vorba de drumeții sau sporturi în aer liber, poți fi sigur că praful și apa nu îl vor scoate din funcțiune.
Distincția care o diferențiază
Bucură-te de o vizualizare perfectă oriunde te poartă viața. Ecranul de 5” al telefonului Galaxy XCover 4s oferă o experiență unică de vizualizare pentru fotografii, hărți și alt conținut vizual, indiferent dacă ești în mișcare sau pe teren.
Și mai sensibil la atingere
Păstrează-ți mâinile calde și uscate în timp ce utilizezi smartphone-ul. Galaxy XCover 4s dispune de un ecran intuitiv care îți permite să utilizezi smartphone-ul chiar și cu mănuși. Așadar, îl poți folosi fără probleme atunci când lucrezi afară sau în timpul activităților în aer liber.
Capturează tot ce te înconjoară
Împrejurimile tale în înaltă definiție. Camera principală puternică de 16MP surprinde scena, în timp ce lumina LED luminează spațiul de fotografiere chiar și în medii cu lumină slabă. Pur și simplu atinge de două ori butonul Acasă pentru acces instantaneu la fotografie.
Mai multă energie pentru un confort sporit
Pentru o experiență de utilizare maximă, smartphone-ul este dotat cu performanțe care permit un timp de utilizare și mai lung. Galaxy XCover 4s este echipat cu o baterie de 2.800 mAh, care vă asigură suficientă energie pentru muncă sau streaming fără întreruperi.
Samsung Knox vă protejează confidențialitatea la fiecare nivel
Samsung Knox vă protejează dispozitivul atât la nivel software, cât și hardware, din momentul în care îl porniți. Oferă securitate pe mai multe niveluri și vă protejează datele cele mai sensibile de programe malware și amenințări.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung Galaxy X |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 172 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Exynos 7885 |
| Procesor - počet jader: | 8 |
| Procesor - frekvence: | 1.6 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.0" |
| Displej - rozlišení: | HD |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP67 |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 16 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 2 800 mAh |
