Samsung Galaxy A51
Cod: 17312Descriere detaliată a produsului
Samsung Galaxy A51
- Acesta este un Samsung second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat și în culoarea neagră.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Un smartphone robust pentru intemperii
Ia în ghete de drumeție și în rucsac un dispozitiv care să te ajute în toate aventurile tale. Samsung Galaxy XCover 5 este construit să reziste condițiilor extreme datorită designului său robust. Butonul funcțional din lateral poate fi configurat cu ușurință pentru acces rapid la lanterna LED sau la alte aplicații utilizate frecvent.

Reziliența este pe primul loc
Via ferrate extreme, expediții de explorare sau vacanțe în familie pline de aventuri și călătorii. Samsung Galaxy XCover 5 este certificat IP68 ca fiind rezistent la praf și apă, așa că poate face față oricărei expediții fără probleme. De asemenea, are standardul MIL-STD 810H, datorită căruia poate face față șocurilor sau căzăturilor neașteptate.

Ecran pentru o orientare și mai bună
Pentru a te ajuta să rămâi concentrat asupra călătoriei tale, XCover 5 dispune de un ecran clar cu rezoluție HD+ detaliată și o diagonală generoasă de 5,3 inci. Bucură-te de și mai mult confort vizionând videoclipuri, editând fotografii sau planificând pe hărți - toate pe un ecran plin de culori vibrante.

Sensibilitate tactilă ridicată
Indiferent dacă ești la începutul unui singletrail, pe un șantier sau într-o drumeție, vrei să ai mâinile calde și smartphone-ul pregătit. Ecranul XCover 5 este ușor de utilizat cu mănuși sau cu mâinile ude în ploaie, datorită sensibilității sale sporite.

Amintiri nu doar în memoria ta
Retrăiește imagini originale din călătoriile tale, care îți vor aminti mereu cu autenticitate de momentele pe care le-ai trăit. Vei avea o cameră principală de 16Mpx, o cameră frontală de 5Mpx și un bliț LED dual pentru a lumina chiar și cele mai întunecate scene.

Energie de care pur și simplu nu pare să se sature
De asemenea, te poți baza pe XCover 5 când vine vorba de durata de viață a bateriei. Carcasa sa este echipată cu o baterie de 3.000 mAh, care poate fi ușor înlocuită cu alta, complet încărcată, dacă se descarcă. Sau folosește încărcarea rapidă de 15 W și revii la 100% în cel mai scurt timp. Datorită celor doi pini POGO, poți apoi încărca mai multe dispozitive simultan.

Performanță pe care vă puteți baza
Bucură-te de performanțe rapide și fluide, fără lag enervant. Un procesor octa-core și până la 4 GB de RAM sunt pregătite pentru multitasking solicitant, divertisment și alte sarcini zilnice. Apoi, stochează-ți conținutul preferat cu ajutorul memoriei interne de 64 GB, extensibilă până la 1 TB cu un card microSD.

Conținut sensibil doar pentru ochii tăi
Nu mai trebuie să vă faceți griji cu privire la programe malware periculoase, încălcări de date și alte amenințări. Platforma robustă de securitate de la Samsung Knox vă protejează dispozitivul atât la nivel hardware, cât și software, din momentul în care îl porniți. Bucurați-vă de viață fără să vă faceți griji pentru datele dumneavoastră.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Samsung Galaxy X |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 175 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Exynos 850 |
| Procesor - počet jader: | 8 |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.3" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | TFT LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP67 |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 16 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
