Sony Ericsson K750i
Cod: 9464Descriere detaliată a produsului
SONY Ericsson K750i
Culoare: negru
Stare: Expoziție
Garanție de 24 de luni
Conținutul pachetului:
Telefon
Încărcător
Telefonul este la comandă.
Este posibil ca telefonul să nu conțină limba cehă
Livrat în magazin în 14 zile și la tine în 20 de zile.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Sony |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 100 × 46 × 21,0 mm |
| Hmotnost: | 99 g |
| Uhlopříčka: | 1,8" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 2 Mpx |
| Automatické ostření: | ANO |
| ZOOM: | ANO |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| Operační Systém: | nestandardní |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| GPS: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| Paměťová karta: | ANO/Memory Stick Duo |
| Baterie typ / kapacita: | Li-Pol / 900 mAh |
| Paměť telefonu: | 34 MB |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
