Sony Ericsson K800i
Cod: 9462Descriere detaliată a produsului
Sony Ericsson K800i
Culoare: negru
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
Livrare în termen de 20 de zile lucrătoare. Cu toate acestea, depinde de furnizor, timpul de livrare este de obicei mai scurt. În cazuri rare, din păcate, livrarea poate fi prelungită.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Sony |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 105 × 47 × 22 mm |
| Hmotnost: | 115 g |
| Uhlopříčka: | 2,1" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 3 Mpx |
| Automatické ostření: | ANO |
| ZOOM / max. přiblížení: | ANO/16x |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | ANO |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| Operační Systém: | nestandardní |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | ANO |
| GPS: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| Paměťová karta: | ANO/Memory Stick Micro |
| Baterie typ / kapacita: | Li-Pol / 900 mAh |
| Paměť telefonu: | 70 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
