Sony Xperia 1 IV
Cod: 13775Descriere detaliată a produsului
Sony Xperia 1 IV
- Acesta este un telefon SONY second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Mai mult decât viteză
Xperia 1 IV oferă ce e mai bun de la Sony fiecărui utilizator și creator. Există funcții unice pentru videografi și fotografi, iar jucătorii de pe mobil își doresc victorii mari, indiferent dacă sunt pasionați de sporturi electronice sau de streaming. Iubitorii de muzică vor fi încântați de deceniile de expertiză Sony în domeniul audio și muzical și de noua aplicație Music Pro pentru înregistrarea melodiilor într-un mod de studio. Iubitorii de filme vor aprecia cel mai luminos ecran OLED 4K HDR, cu o rată de reîmprospătare de 120Hz, oferit vreodată la un smartphone.

aparat foto
Primul nostru smartphone care înregistrează videoclipuri 4K HDR la 120 fps cu toate obiectivele, utilizând Eye AF și urmărirea subiectului, precum și streaming video live. Tehnologia de imagistică Alpha include Realtime Eye AF și fotografiere HDR secvențială cu AF și focalizare automată la până la 20 fps, plus un zoom optic real de 85-125 mm.

Creează videoclipuri cu conținut incredibil
Xperia 1 IV oferă capacități de neegalat pentru crearea și partajarea videoclipurilor. Primul nostru smartphone cu înregistrare 4K HDR la 120 fps pe toate obiectivele, vă permite să vă surprindeți creativitatea la o calitate excepțională. Focalizarea automată a ochilor și urmărirea subiectului asigură că subiectul este întotdeauna focalizat, în timp ce Videography Pro vă oferă control manual pentru o mai mare libertate creativă. Transmiterea în direct vă permite să partajați conținut cu publicul dvs. în deplasare.

Autofocusul ocular dă viață videoclipurilor
Sony este renumită în industrie pentru capacitățile sale excepționale de autofocus. Eye AF detectează ochiul unei persoane sau al unui animal și focalizează continuu asupra acestuia, chiar și atunci când subiectul este în mișcare, dând viață videoclipurilor ca niciodată.

Stabilizare optică a imaginii SteadyShot cu stabilizare FlawlessEye
Smartphone-ul Xperia 1 IV dispune de tehnologia Optical SteadyShot cu stabilizare FlawlessEye, care combină rata de cadre mai rapidă a senzorului de imagine cu algoritmul original de stabilizare optică de la Sony, rezultând înregistrări video excepțional de fluide și stabile.

Putere
Performanța, dată de combinația dintre cea mai recentă platformă mobilă Snapdragon 8 Gen 110 și o baterie puternică de 5000mAh, este absolut excepțională.

Audio
Bucură-te de audiții de înaltă calitate cu mufa de 3,5 mm pentru căști cu fir, căști wireless sau difuzoare stereo de dimensiuni normale și înregistrează-ți propriile coloane sonore cu Music Pro.

Jocuri mobile
Dezvoltat în colaborare cu jucătorii de eSports, Xperia 1 IV oferă o gamă largă de funcții care te ajută să câștigi în joc, plus o nouă funcție de streaming live pentru cei care își transmit experiențele de joc în timp real.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Sony |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 185 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 902 527 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Quad HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | NE |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Zeiss Optics |
| Optický Zoom: | 5.2x |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 12 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | ANO |
