Sony Xperia 10 III 5G
Cod: 13694Descriere detaliată a produsului
Sony Xperia 10 III 5G
- Acesta este un telefon Sony second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Viteză 5G1, autonomie mare a bateriei și o carcasă compactă și durabilă
Experimentează mai multe lucruri din mers cu Xperia 10 III. Combină o baterie puternică și de lungă durată cu viteze 5G pentru streaming și descărcare rapidă. Designul elegant și practic nu numai că se potrivește în mână, dar este și extrem de durabil și rezistent la apă. Așadar, cu Xperia 10 III, poți lăsa în urmă toate grijile.

Experiența televizoarelor Sony într-un ecran superb pentru smartphone
Ne-am valorificat expertiza în televizoare de renume mondial pentru a oferi o calitate excepțională a imaginii pentru Xperia 10 III. Ecranul OLED lat de 6" cu un raport de aspect cinematic 21:9 îmbunătățește experiența vizionării filmelor, emisiunilor TV și jocurilor preferate.

Trei obiective create pentru imagini frumoase
Echipată cu trei obiective – superangular, superangular și teleobiectiv – camera vă permite să surprindeți o gamă largă de peisaje diferite, precum și portrete expresive.

Fotografii cu animale de companie mai puțin neclare
Modul Automat al Xperia 10 III include acum detectarea animalelor, care recunoaște dacă subiectul este un câine sau o pisică și ajustează viteza obturatorului și viteza ISO pentru a reduce neclaritatea.

Construcție durabilă și impermeabilă
Smartphone-ul Xperia 10 III are rezistență la apă IP65/686 și este protejat cu sticlă durabilă Corning Gorilla Glass 6, așa că poate rezista la utilizarea zilnică.

Autonomie a bateriei pentru întreaga zi și încărcare rapidă
Xperia 10 III este alimentat de o baterie de lungă durată de 4.500 mAh, așa că poți fi sigur că vei avea suficientă energie pentru întreaga zi. În plus, încărcătorul rapid XQZ-UC18 de 30 W îți permite să-ți reîncarci rapid telefonul atunci când bateria este descărcată.

Performanță excelentă
Platforma mobilă Qualcomm Snapdragon 690 5G gestionează cu ușurință toate aplicațiile, filmele, jocurile și alte tipuri de conținut, iar sistemul Qualcomm Snapdragon X51 5G Modem-RF combină performanța ridicată și eficiența energetică pentru a oferi o calitate excepțională a conexiunii.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Sony |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 169 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 690 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.0" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 2x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 8 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | ANO |
