Sony Xperia 10 IV
Cod: 13693Descriere detaliată a produsului
Sony Xperia 10 IV
- Acesta este un telefon Sony second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
TRILUMINOS DISPLAY pentru mobil
Ecranul OLED lat 21:9, mai luminos decât modelul anterior, reproduce imagini în culori vii și negru autentic. Ecranul unic TRILUMINOS® pentru mobil, bazat pe decenii de expertiză Sony în domeniul televizoarelor, optimizează afișajul pentru vizionarea filmelor și reproduce imagini intense și vii.

Fotografiați imediat. Nu este nevoie să faceți nicio setare.
Când vezi o oportunitate de a face o fotografie bună, nu trebuie să pierzi timpul alegând setări speciale. Xperia 10 IV simplifică lucrurile - cu o tehnologie care detectează scena, condițiile și subiectul, apoi selectează automat setările ideale, cum ar fi ISO și viteza obturatorului, pentru a obține cea mai bună fotografie.

Selfie-uri uimitoare folosind inteligența artificială
Când faci un selfie, mai ales în aer liber sau în lumină slabă, camerele tradiționale încearcă automat să reducă zgomotul, făcând ca detalii precum părul, sprâncenele și genele să pară neclare. Însă Xperia 10 IV folosește tehnologia AI pentru a reda claritatea acestor detalii și a reduce zgomotul. Selfie-urile tale nu au arătat niciodată mai bine.

Filmează videoclipuri fluide, fără vibrații
Stabilizarea optică a imaginii (OIS) nu este doar pentru fotografii, ci funcționează și pentru videoclipuri. Când filmați videoclipuri din mișcare, tehnologia unică de stabilizare optică a imaginii SteadyShot garantează că rezultatele sunt fără neclarități și fără tremur.

Sunet premium, libertate wireless
Sunetul de înaltă rezoluție nu este doar pentru căștile cu fir, ci este acum disponibil și pentru căștile wireless. Tehnologia LDAC vă permite să transferați de aproximativ trei ori mai multe date (la o rată maximă de transfer de 990 kbps) decât o interfață audio Bluetooth convențională, astfel încât vă puteți bucura de conținut audio de înaltă rezoluție fără fir, la o calitate excepțională, aproape la fel de bună ca redarea printr-o conexiune cu fir.

Performanță și viteză excepționale
Platforma mobilă Snapdragon 695 5G 12 gestionează cu ușurință aplicațiile, filmele, jocurile și multe altele, cu performanțe și eficiențe ridicate, oferind o conectivitate fără precedent. Conectivitatea rapidă 5G deschide o lume de posibilități, permițându-vă să vă bucurați de descărcări de înaltă calitate și streaming neîntrerupt, fără compromisuri - chiar și cu fișiere de înaltă definiție.

Energie pentru întreaga zi
O baterie mare de 5000 mAh oferă toată puterea de care ai nevoie pentru a te bucura de Xperia 10 IV de la răsărit până la amurg și chiar și după aceea.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Sony |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 161 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 695 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.0" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 8 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
