Sony Xperia 5 II
Cod: 13780Descriere detaliată a produsului
Sony Xperia 5 II
- Acesta este un telefon SONY second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Implică-te în acțiune
Ecranul OLED CinemaWide FHD+ și HDR de 6,1” cu raport de aspect 21:9, datorită dimensiunilor și suprafeței mari de vizualizare, te atrage în acțiune exact așa cum au intenționat creatorii.

Mai curat, mai luminos și cu un contrast mai bun pentru tot ceea ce vizionezi
X1 pentru mobil aduce tehnologia de remasterizare BRAVIA HDR în tot ceea ce vizionați, îmbunătățind contrastul, culoarea și claritatea oricărui conținut, chiar și a streamingului.

Puterea de care ai nevoie pentru performanțe excepționale
Xperia 5 II îți permite să fotografiezi, să te joci, să urmărești, să asculți și să faci multitasking ca niciodată – totul datorită platformei mobile Qualcomm Snapdragon 865 5G și modemului Snapdragon X55 5G Modem-RF. Acestea combină viteze incredibile de 5G la gigabit cu un procesor și un GPU cu 25% mai rapide decât modelele anterioare. Așa că pune-ți centura și bucură-te de călătorie.

Calitate ZEISS superbă pentru smartphone-ul tău Xperia
Camera versatilă cu trei obiective vă permite să surprindeți peisaje și portrete frumoase și să faceți zoom pe subiecți îndepărtați. Optica ZEISS este calibrată special pentru Xperia 5 II, iar stratul antireflex superior ZEISS T asigură un contrast și o claritate excelente.

Mereu concentrat pe momentele pe care nu le poți rata
Vrei să surprinzi acele momente trecătoare neprețuite, mereu perfect focalizate? Fotografierea în rafală la o frecvență de până la 20 fps, împreună cu focalizarea automată și expunerea automată, îți oferă toată viteza de care ai nevoie.

Încărcare până la 50% în doar 30 de minute
Xperia 5 II dispune de o baterie puternică de 4.000 mAh cu încărcare rapidă, așa că, dacă te grăbești și bateria este descărcată, o poți încărca până la 50% în doar 30 de minute.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Sony |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 163 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 565 000 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.1" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 21 W |
