Sony Xperia 5 III
Cod: 13779Descriere detaliată a produsului
Sony Xperia 5 III
- Acesta este un telefon SONY second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
O imagine care te va captiva
Cu un ecran OLED CinemaWide HDR 21:9 uimitor de 6,1" cu o rată de reîmprospătare de 120 Hz și fără notch, Xperia 5 III este perfect pentru iubitorii de filme.

Tehnologie profesională de la camerele Alpha
Xperia 5 III a fost dezvoltat de inginerii din spatele celei mai recente serii Alpha 9, care dispune de autofocus de talie mondială. Printre caracteristicile cheie se numără autofocusul rapid pe toate cele trei camere, împreună cu tehnologia de urmărire a subiectului care asigură focalizarea continuă pe un subiect în mișcare.

Patru obiective versatile deschid calea pentru creativitatea ta
Extinde-ți posibilitățile creative cu o cameră triplă cu patru obiective versatile și focalizare automată rapidă și precisă. Focalizarea automată continuă, utilizând senzori PDAF duali, asigură că subiectele în mișcare sunt întotdeauna focalizate, iar sistemul unic de teleobiective de la Sony acceptă focalizarea automată rapidă, chiar și la distanțe focale mai mari.

Funcția de urmărire a obiectelor ține pasul cu obiectele în mișcare rapidă
Acum poți menține focalizarea asupra subiectelor în mișcare rapidă, chiar dacă acestea îți ies din vedere pentru o clipă. Pur și simplu selectează subiectul pe care dorești să blochezi focalizarea atingându-l pe ecran, iar funcția de urmărire a subiectului va face restul pentru tine.

Prevenirea supraîncălzirii
Xperia 5 III cântărește doar 168 g, dar este dotat cu o baterie puternică de 4.500 mAh. Când utilizați cablul de încărcare în timp ce vă jucați, funcția Heat Suppression Power Control alimentează direct sistemele telefonului fără a încărca bateria. Acest lucru reduce sarcina termică, ajutând la menținerea performanței în jocuri și la prelungirea duratei de viață a bateriei.
Toată viteza de care ai nevoie
Echipat cu platforma mobilă Qualcomm Snapdragon 888 5G, Xperia 5 III vă poate oferi capabilitățile de ultimă generație pe care le meritați.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Sony |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 168 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 888 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 727 000 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.1" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Zeiss Optics |
| Optický Zoom: | 4.4x |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
