Sony Xperia 5 IV
Cod: 13781Descriere detaliată a produsului
Sony Xperia 5 IV
- Acesta este un telefon SONY second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Produsul poate fi comandat în negru, alb sau albastru.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Prinde-te în acțiune
Xperia 5 IV dispune de cel mai luminos ecran FHD+ de până acum: cu până la 50% mai luminos decât modelul anterior, ceea ce facilitează vizualizarea și crearea de conținut în lumină puternică.

Fii creativ cu o gamă de trei obiective
Obține-ți viziunea la maximum cu o gamă de obiective cu distanțe focale diferite – ultra-wide de 16 mm, wide de 24 mm și teleobiectiv de 60 mm. Toate trei oferă înregistrare video HDR 4K la 120 fps, Eye AF și tehnologie de urmărire a subiectului. Cu zoom fluid, poți ajusta distanța focală în timp ce înregistrezi videoclipuri, fără pierderi de calitate a imaginii sau întunecare la comutarea între obiective.

Filtrare inteligentă a vântului
Xperia 5 IV este echipat cu tehnologia noastră de ultimă generație de separare a sunetului pentru a filtra eficient zgomotul vântului, astfel încât, atunci când înregistrați videoclipuri cu oameni care vorbesc, este mai ușor să auziți ce spun.

Selfie-urile video arată mai bine ca niciodată
Noua cameră frontală, echipată cu un senzor de 12MP, vă permite să realizați selfie-uri video 4K HDR – astfel încât să vă puteți bucura de imagini de înaltă rezoluție, cu contrast și gradație excelente.

Fotografierea în condiții de lumină slabă
Smartphone-ul Xperia 5 IV are un senzor mare, deci captează mai multă lumină, și procesorul BIONZ X, așa că, ca telefon mobil, oferă rezultate excelente în toate condițiile de iluminare.

Tehnologie audio 360 Reality | Upmix audio 360 Reality
Cu 360 Reality Audio, muzica este mai captivantă și mai vie ca niciodată. Iar cu Xperia 5 IV, o poți experimenta prin căști cu fir sau wireless sau prin difuzoarele stereo de dimensiuni normale încorporate.

Rapid, puternic și gata pentru orice
Platforma mobilă Snapdragon 8 de prima generație oferă performanțe și inovații revoluționare în domeniul inteligenței artificiale, jocurilor și conectivității - toate pentru experiența premium pe care dispozitivul tău o merită.

Baterie de 5.000 mAh cu încărcare rapidă
Xperia 5 IV se mândrește cu o baterie mare de 5.000 mAh, care combină o autonomie lungă cu portabilitatea ușoară – astfel încât să poți crea fără pauză. Iar dacă ai nevoie de un impuls, poți utiliza încărcarea rapidă pentru a obține 50% în doar 30 de minute cu încărcătorul XZQ-UC1.

Corning Gorilla Glass Victus față și spate
Smartphone-ul Xperia 5 IV folosește Corning Gorilla Glass Victus atât pe față, cât și pe spate.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Sony |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 172 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 849 000 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.1" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Zeiss Optics, video 5-osé gyro-EIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 12 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
