Xiaomi 11T 8/128GB
Cod: 14285Descriere detaliată a produsului
Xiaomi 11T 8/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran AMOLED de 120Hz pentru a-ți stimula creativitatea
Xiaomi 11T dispune de un ecran AMOLED plat flexibil de 6,67" la 120Hz, echipat cu tehnologie TrueColor, permițând utilizatorilor să redescopere magia cinematografiei pe un smartphone. O luminozitate maximă de 1.000 de niți înseamnă că afișează conținutul în permanență clar vizibil. Ecranul AdaptiveSync de 120Hz poate atinge o rată de eșantionare tactilă ultra-înaltă de 480Hz, oferindu-vă un avantaj competitiv atunci când jucați jocuri. Xiaomi 11T strălucește prin designul elegant pe care l-ați aștepta de la un instrument creativ profesional.

Creează „magia filmului” cu o cameră de 108MP și cinema cu inteligență artificială cu un singur clic
Xiaomi 11T dezvoltă considerabil tehnologia camerelor Xiaomi, apreciată de utilizatori. Este echipat cu o cameră cu unghi larg de 108MP, un teleobiectiv 2x și o cameră cu unghi ultra-larg de 120°, permițându-vă să capturați cu ușurință atât clipuri rapide, cât și filmări cinematografice. Cu ajutorul fotografiei computaționale bazate pe inteligență artificială și al cinematografiei bazate pe inteligență artificială cu un singur clic, Xiaomi 11T este complet echipat pentru a realiza fotografii sau videoclipuri uimitoare din mers. Zoom-ul audio vă permite să măriți obiectele și să vă bucurați de o experiență auditivă captivantă, adăugând o dimensiune complet nouă videoclipurilor dvs.

Puternicul MediaTek Dimensity 1200-Ultra
Fiind un dispozitiv premium care îți satisface toate nevoile legate de filme și media, Xiaomi 11T este construit pe cea mai puternică platformă mobilă Mediatek Dimensity 1200-Ultra de 6nm, care permite standby dual 5G și se mândrește cu o combinație de procesor puternic de 3.0GHz, ceea ce îl face unul dintre cele mai bune flagship-uri de pe piață în prezent. Pentru a-ți face experiența cinematografică și mai bună, Xiaomi 11T acceptă și Dolby Atmos prin intermediul a două difuzoare dedicate.

Încărcare rapidă cu încărcare turbo cu fir de 67W
Cu Xiaomi 11T, poți fi sigur că nu vei rata niciun moment. Datorită încărcării cu fir de 67W, bateria sa masivă de 5.000mAh se încarcă până la 100% în doar 36 de minute, așa că vei avea suficientă energie pentru o zi întreagă de creație.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 203 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 1200 5G |
| AnTuTu benchmark: | 639 693 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.0 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 67 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
