Xiaomi 11T Pro 12/256GB
Cod: 14308Descriere detaliată a produsului
Xiaomi 11T Pro 12/256GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Un ecran AMOLED plat de 120Hz care îți va stimula creativitatea
Xiaomi 11T Pro se mândrește cu un ecran plat AMOLED de 6,67" la 120Hz, uimitor, cu tehnologie TrueColor, 1 miliard de culori și o luminozitate maximă de 1.000 de niți, ceea ce face ca conținutul să izbucnească aproape în explozie de pe ecran într-o strălucire cinematică. În plus, vă puteți aștepta la imagini fluide și un răspuns extrem de rapid, fără a compromite durata de viață a bateriei, datorită AdaptiveSync de 120Hz și a ratei de eșantionare tactilă de până la 480Hz.

Protecție perfectă a sticlei
De fapt, acest ecran are o notă A+ din partea DisplayMate, cea mai de încredere agenție independentă de rating din mass-media. Pentru a obține această notă maximă, ecranul Xiaomi 11T Pro a fost supus unei serii de teste riguroase de calitate care îndeplinesc o duzină de criterii diferite. Ecranul Xiaomi 11T Pro este protejat de Corning Gorilla Glass Victus™.

Cameră de top de 108MP pentru performanțe de neegalat
Xiaomi 11T Pro continuă să dezvolte gama impresionantă de tehnologii inovatoare de camere oferite de Xiaomi. Cu o configurație triplă de camere, formată dintr-o cameră cu unghi larg de 108MP, o cameră telemacro 2x și o cameră ultra-wide cu unghi de 120°, aveți un set de filmat în mâini. Combinate cu capacități puternice de calcul bazate pe inteligență artificială, înregistrare 4K HDR10+ și peste 1 miliard de culori care permit Xiaomi 11T Pro să optimizeze luminozitatea, culoarea și raportul de contrast cadru cu cadru, oricine poate realiza imagini care își vor uimi nu numai prietenii, ci și urmăritorii de pe rețelele sociale. Setul de instrumente pentru crearea de conținut este completat de funcția Audio Zoom, care vă permite să măriți obiectele optic și cu sunet, și de modul Night Mode avansat, care transformă smartphone-ul într-un instrument creativ pentru orice oră din zi sau din noapte.

Întotdeauna la îndemână cu acumulatorul ultra-rapid Xiaomi HyperCharge de 120W
Doar 10 minute de încărcare vă oferă 11 ore de convorbire sau 7 ore de redare video. Încărcarea bateriei la 100% durează aproximativ 17 minute. Telefonul este echipat cu 34 de funcții de încărcare sigură și a fost certificat de sistemul de încărcare rapidă și sigură TÜV Rheinland. În plus, rămâne fiabil chiar și în condiții dificile și se poate încărca la temperaturi de până la -10°C.
Performanță emblematică
Fiind un dispozitiv premium, Xiaomi 11T Pro este construit pe cea mai puternică platformă mobilă – Snapdragon 888. Procesorul asigură o funcționare fără probleme chiar și în timpul operațiunilor mai solicitante.

Sunet de cinema
Desigur, sunetul contează și pentru o experiență cinematografică - iar difuzoarele duale dedicate ale Xiaomi 11T Pro oferă suport SOUND BY Harman Kardon și Dolby Atmos.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 204 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 888 5G |
| AnTuTu benchmark: | 915733 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 120 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |

