Xiaomi 12T 8/256GB
Cod: 14301Descriere detaliată a produsului
Xiaomi 12T 8/256GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Experiență vizuală mega cu detalii colorate
Bucură-te de o experiență vizuală excepțională cu ecranul Xiaomi 12T Crystal Res AMOLED cu rezoluție 1220p și peste 68 de miliarde de culori. Este perfect conceput pentru a echilibra claritatea, detaliile culorilor și eficiența energetică. Acest ecran este dotat și cu tehnologia AdaptiveSync 120Hz, care ajută la maximizarea duratei de viață a bateriei prin ajustarea automată a ratelor de reîmprospătare în funcție de conținut. Culorile vii și contrastul ridicat sunt asigurate și de Adaptive True Display. Pentru a se potrivi cu imaginea, Xiaomi 12T este echipat cu difuzoare Dolby Atmos duale, care oferă o experiență audio excelentă.

Mega momente, mega efecte vizuale
Acest smartphone este echipat cu o cameră principală de 108MP cu imagini ultra-clare și rezoluție înaltă, fiind dotat cu mai multe îmbunătățiri optice și cele mai bune funcții de nocturnă pentru a vă oferi perspective noi ziua și noaptea.

Întotdeauna am un sentiment mega
Operele artistice pot fi realizate chiar și în condiții de întuneric slab sau slab iluminat. Tremurul mâinilor sau mișcările bruște vor cauza doar probleme minore pentru fotografiile realizate în condiții de lumină slabă. Sistemul OIS al camerei principale poate extinde eficient timpul de expunere pentru a face fiecare moment clar și precis. Doar un plus pentru noapte, Modul Noapte este o funcție fiabilă și ușor de utilizat, creată special pentru aceste situații, redând instantaneele clar în toate scenele.

Mai multe obiective care vă permit să atingeți performanțe extraordinare
Obiectivul ultra-wide-angle vă oferă cele mai ample fotografii imaginabile, în timp ce obiectivul macro vă duce până la detaliile fine care dau viață poveștii.

Mai rapid și mai eficient pentru o experiență perfectă
Telefonul este alimentat de chipsetul premium de la MediaTek - MediaTek Dimensity 8100-Ultra, construit pe procesul de fabricație de 5nm de la TSMC. Cipul este complet modernizat cu o structură GPU complet nouă, care crește performanța și eficiența energetică cu 20%, precum și vitezele de ceas, memoria cache și stocarea, rezultând o experiență de utilizare mult mai rapidă. Pregătește-te pentru o creștere uriașă a performanței și eficienței, oferind performanțe de top în toate momentele tale preferate, fie că este vorba de realizarea de fotografii și videoclipuri incredibile, vizionarea de filme sau navigarea pe rețelele sociale.

Încărcare inteligentă și super rapidă pentru utilizare pe tot parcursul zilei, oriunde te-ai afla
Xiaomi 12T combină chipset-uri de economisire a energiei de ultimă generație cu o combinație incredibilă de baterie și încărcare, rezultând cea mai bună autonomie a bateriei întâlnită vreodată la un telefon Xiaomi. Cu o baterie de 5.000 mAh cu încărcare rapidă de 120 W, te poți bucura de momentele tale preferate timp de până la 13,5 ore cu ecranul pornit și te poți încărca până la 100% în doar 19 minute! Așadar, indiferent dacă îl folosești, faci fotografii sau filmezi videoclipuri, Xiaomi 12T te va însoți mereu.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi 12 |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 202 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 8100 Ultra |
| AnTuTu benchmark: | 779 464 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.9 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení (pixel): | 2712 x 1220 px |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 446 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 120 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
