Xiaomi 13T 12GB/256GB
Cod: 16335Descriere detaliată a produsului
Xiaomi 13T 12GB/256GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Noul flagship AMOLED adaptat
Tehnologia de afișare ultra-dinamică a Xiaomi 13T poate crește luminozitatea de până la cinci ori față de afișajele tradiționale. Poate recunoaște cu precizie zonele HDR, poate utiliza mascare dinamică pentru a reduce luminozitatea zonelor non-HDR și poate face o tranziție lină între diferite zone de luminozitate pentru o imagine mai bună.

Până la 144Hz ADAPTIVESYNC
Ratele de reîmprospătare pe mai multe niveluri de 30/60/90/120/144Hz înseamnă că, indiferent dacă te joci, vizionezi videoclipuri sau citești, ecranul se poate ajusta inteligent la rata optimă de cadre în orice moment, pentru o experiență fluidă și confortabilă, care economisește și energie.

Două stiluri de fotografie LEICA
Calitatea imaginii Leica este foarte apreciată în comunitatea fotografilor, iar noi continuăm acest lucru și aici cu gama largă de culori P3, care poate captura cu 25% mai multe culori, transformând estetica fotografiei.

Aspect autentic LEICA
Stilul Leica autentic, cu lumini strălucitoare și umbre în imagini tridimensionale, te face să simți că ești cu adevărat acolo.

Aspect vibrant LEICA
O expresie inovatoare bazată pe tradiție, cu tonuri strălucitoare și culori vibrante, pline de energie.

Blocați ferm focalizarea
Detectează automat obiecte, inclusiv ochii și fețele oamenilor, animalele, insectele, păsările, plantele, mâncarea și multe altele. În modul video, poate găsi din nou automat obiectul după ce acesta părăsește cadrul - acesta este adevăratul Xiaomi ProFocus.

Stocare imensă și viteză uimitoare
Dispune de LPDDR5 cu viteză de transfer ultra-ridicată și UFS 3.1 cu viteză de citire ultra-ridicată pentru o creație mai fluidă.

Încărcare rapidă
Xiaomi 13T este compatibil cu tehnologia Xiaomi TurboCharge de 67W, care permite o încărcare completă în doar 42 de minute.

MIUI 14
MIUI 14 este cea mai populară și personalizată versiune ROM de Android. Interfața vibrantă, opțiunile diverse de personalizare și funcțiile ușor de utilizat fac MIUI intuitiv și ușor de utilizat.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi 13 |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 206 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 8200-Ultra |
| AnTuTu benchmark: | 905 364 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.0 GHz |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 414 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7 |
| Bluetooth: | 5.4 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | LEICA Lens, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 50 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 67 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
