Xiaomi Black Shark 128GB
Cod: 14265Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Black Shark 128GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Xiaomi Black Shark este un telefon de gaming unic
Cauți telefonul perfect pentru gaming, care arată grozav și are componente interne foarte bune? În inima lui Black Shark se află un... procesor cu 8 nuclee Snapdragon cu o frecvență maximă de 2,8 GHz. De asemenea, vă veți bucura de jocuri datorită răcirii cu apă și unui mediu care aduce o interfață special concepută pentru jocuri.
Avantajele acestui telefon:
- Are răcire cu apă.
- Un procesor cu 8 nuclee cu o frecvență de 2,8 GHz și 8 GB de RAM garantează performanțe de top.
- Ecranul are o rezoluție FHD+ de 2160 x 1080 pixeli.
- Designul este absolut de primă clasă.
- Are un aparat foto excelent.
Designul este unic.
Combinație de înveliș metalic și lumină neon verde arată foarte elegantAntenele speciale de tip X asigură o recepție bună a semnalului, astfel încât să puteți primi apeluri și mesaje în orice moment. Ecranul de 5,99 inci cu un raport de aspect de 18:9 garantează o experiență de joc mult mai bună decât ecranele 16:9. Telefonul este pur și simplu uimitor prin design și fabricație.
Poți face minuni cu aparatul foto
Camera principală duală cu bliț LED și obiectiv cu șase straturi vă permite să creați conținut cu adevărat interesant și de înaltă calitate. Există un mod special pentru fotografierea persoanelor și a obiectelor, dar pentru selfie-uri veți prefera să folosiți camera frontală. De asemenea, are caracteristici absolut de top și rezoluție înaltă. 20 Mpx.
Black Shark pur și simplu nu se încălzește
Supraîncălzirea este o problemă binecunoscută pentru jucători, indiferent dacă joacă pe mobil, PC sau tabletă. Dar nu și cu acest telefon. Black Shark este echipat cu sistem de răcire cu lichidAcest lucru permite procesorului să funcționeze la frecvență înaltă pentru o perioadă lungă de timp fără a se supraîncălzi.
Totul este adaptat pentru jucător
Hardware, poziționarea microfonului astfel încât să poți auzi bine sunetele din joc, un mediu adaptat la maximum pentru jocuri. Absolut totul este adaptat pentru jocuri neperturbate. Ai chiar și opțiunea de a activa funcții speciale. Modul RECHIN, ceea ce vă va oferi liniște sufletească deplină. Va dezactiva temporar comunicarea mobilă, notificările și va utiliza performanța maximă pentru joc.
Caracteristici cheie
Absolut unic Telefon de gaming Black Shark are un corp frumos și performanțe de top. Ea are 5,99 afișaj în inci cu o rezoluție de 1080 x 2160 și un raport de aspect de 18:9. Are un procesor Snapdragon 845 cu 8 nuclee și o frecvență de până la 2,8 GHz, un sistem grafic AdrenoTM 630, 8 GB RAM, 128 GB stocare, difuzoare stereo și răcire cu apă. Este dual SIM, suportă LTE, WiFi, are o cameră de 12 Mpx + 20 Mpx, USB-C, un cititor de amprente și o baterie de 4000 mAh. Măsoară 161,62 x 75,4 x 9,25 mm, cântărește 190 g și are Android 8.0 Oreo.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 190 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.0 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 845 |
| AnTuTu benchmark: | 355 979 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.0" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Jemnost displeje: | 403 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 2x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | 20 Mpx |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 20 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
