Xiaomi Mi 10 Lite 6/64 GB
Cod: 14242Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi 10 Lite 6/64 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecranul revoluționar oferă experiențe fără cusur
Cu un raport de aspect de 20:9 și un ecran AMOLED de 6,57", Xiaomi Mi 10 Lite este incredibil de privit și de utilizat.

Cameră cvadrupla de top
Xiaomi Mi 10 Lite se mândrește cu o cameră principală cvadruplă, care va oferi o experiență fotografică excelentă, fără compromisuri. Camera principală de 48MP cu stabilizare optică și diafragmă f/1.79 realizează fotografii uimitoare la rezoluție înaltă și culori vii, o cameră cu unghi larg de 8MP și un câmp vizual de 120°, o cameră macro de 2MP pentru fotografii de aproape și un senzor de adâncime de 2MP pentru fotografii cu fundaluri artistice neclare.

Platformă puternică, performanță reală
Echipat cu platforma mobilă Snapdragon 765G, Xiaomi Mi 10 Lite este rapid și eficient. Bateria sa mare de 4.160 mAh va face ca dispozitivul să funcționeze în toate aventurile vieții.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 192 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android 10 |
| Procesor: | Qualcomm Adreno 618 |
| AnTuTu benchmark: | 264 493 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6,5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Jemnost displeje: | 398 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 160 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
