Xiaomi Mi 10T Lite 6/128 GB
Cod: 14260Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi 10T Lite 6/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
„Fluența” va deveni parte a rutinei tale zilnice
Mi 10T Lite merge cu un pas mai departe, pe lângă introducerea unei rate de reîmprospătare de top de 120Hz, poate ajusta automat conținutul pentru cea mai bună experiență de vizionare pe ecranul FHD+ Dot de 6,67" - de la vizionarea filmului preferat la 48Hz la vizionarea serialelor TV la 50Hz, de la streaming video la 30Hz sau 60Hz la navigarea pe rețelele sociale sau jocurile la o viteză de până la 120Hz. Modul de citire 3.0 permite apoi ochilor să se odihnească și să se bucure de spectacol.

Dezlănțuie-ți creativitatea cu Qualcomm Snapdragon™ 750G
Procesorul Qualcomm Snapdragon™ 750G debutează pe Mi 10T Lite, oferind eficiență energetică, performanță și conectivitate 5G de ultimă generație. Chipset-ul stelar permite conexiuni mai rapide, jocuri optimizate și o procesare mai bună a imaginilor la un preț 5G pe care nu îl veți găsi nicăieri altundeva. De ce să vă mulțumiți cu mai puțin?

E timpul să strălucești cu camera quad ultra-luminoasă de 64MP
Mi 10T Lite oferă una dintre cele mai bune experiențe fotografice din acest segment, datorită unei configurații excelente cu patru camere, cu o cameră principală ultra-luminoasă de 64MP, un obiectiv cu unghi ultra-larg, un senzor de adâncime și un obiectiv macro. Xiaomi a adus, de asemenea, o serie de instrumente software excelente în prim-planul inovației camerelor smartphone, inclusiv modul Long Exposure, Time-Lapse Selfie, Timed Burst și Dual Video, pentru a te ajuta să arăți la fel de bine pe cât te simți.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 214 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 750G |
| AnTuTu benchmark: | 390 000 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 820 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
